خرابکاری دختر ترامپ | ماجرای رسوایی دختر ترامپ

اخبار سیاسی, آمریکا, ایران و آمریکا, ترامپ, ایوانکا ترامپ, دختر ترامپ, کوشنر, ایوانکا ترامپ, جرد کوشنر, کوشنر, دونالد ترامپ, رییس جمهور آمریکا, داماد رییس جمهور آمریکا, جرد کوشنر کیست, کوشنر کیست, عکس ایوانکا ترامپ, عکس ملانیا ترامپ, تصاویر ایوانکا ترامپ, عکس دختر جوان رییس جمهور آمریکا

هنوز چیزی از رسوایی داماد ترامپ کوشنر مبنی بر استفاده از ایمیل شخصی برای کارهای مهم دولتی نگذشته بود که ایوانکا ترامپ همین رسوایی را به بار آورد. طایفه ی ترامپ در چاهی که برای هیلاری کنده بودند افتادند.

بخوانید: ایوانکا ترامپ با چه کسی ازدواج کرده است؟ / جرد کوشنر کیست +عکس
بخوانید: عکس های «ایوانکا و ملانیا ترامپ» در اسرائیل/ تصاویر همسر و دختر ترامپ یهودیان را عصبانی کرد + عکس

العالم نوشت: هفته نامه نیوزویک بر اساس مدارک موجود در تحریریه خود، گزارشی در خصوص تکرار رسوایی ایمیلی «هیلاری کلینتون» برای دختر رقیب وی یعنی «ایوانکا ترامپ» خبر داده است.
یکی از تبلیغات منفی بسیار تأثیرگذار علیه هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست‌جمهوری اخیر آمریکا، استفاده وی از ایمیل شخصی برای ارسال نامه‌های مهم اداری در دوره تصدی پست وزیر خارجه آمریکا بود.
آنطور که در خبر نیوزویک آمده، ایوانکا ترامپ که در سمت مشاور ارشد پدرش در کاخ سفید کار می‌کند، برای ارسال نامه به برخی مقامات دولتی، از ایمیل شخصی استفاده کرده است.
یک گروه نظارتی آمریکایی با استفاده از قانون جریان آزاد اطلاعات به این مطلب پی برده و دریافته که ایوانکا با ایمیل شخصی خود با «لیندا مک‌ماهون» مدیر کسب و کارهای کوچک مکاتبه کرده است.
البته ایوانکا این کار را در ماه فوریه و یک ماه پیش از انتصاب در پست دولتی فعلی خود انجام داده است.
این خبر پس از آن منتشر می شود که امروز نشریه پلیتیکو از استفاده «جیرد کوشنر» مشاور ارشد دیگر ترامپ و همسر ایوانکا از ایمیل شخصی برای برنامه‌ریزی مراسم دولتی و دیگر امور کاخ سفید خبر داده بود.
کد N1771621