میزان مهریه همسر شهید حججی | محسن حججی مهریه اش را پرداخت؟

اخبار فرهنگی, مهریه همسر شهید حججی, محسن حججی, شهادت محسن حججی, شهید محسن حججی, لحظه شهادت محسن حججی, نحوه شهادت محسن حججی, تصاویر شهادت محسن حججی, عکس شهادت محسن حججی, اسیر ایرانی داعش, حججی, شهید حججی, شهادت حججی, عکس شهادت محسن حججی, عکس محسن حججی, فیلم حججی, همسر شهید حججی, تصاویر همسر شهید حججی, زهرا عباسی, زهرا عباسی حججی, ازدواج شهید حججی, ناگفته های شهادت محسن حججی

در روزگاری که مهریه ها سر به فلک می کشند و باز روابط زناشویی سست و بی مهرند، همسر شهید حججی مسائل معنوی و ارزشی را به عنوان مهریه از این شهید گرانقدر طلب کرد.


العالم نوشت: آیت‌الله سیدمحمد سعیدی در بخشی از خطبه‌های این هفته نماز جمعه قم با اشاره به آغاز ماه ذی‌الحجه و سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و فاطمه(س) بیان کرد: امروز موانع مهمی بر سر راه ازدواج جوانان قرار گرفته و آمار ازدواج کاهش و آمار طلاق افزایش یافته است و عمر برخی از ازدواج‌ها کوتاه شده در حالی که این پیوند آسمانی مزین به دو عامل وحدت و مودت است.

وی با اشاره به سخنان پدر همسر شهید حججی در خصوص مهریه دخترش گفت: همسر شهید حججی وقتی قباله ازدواج را تنظیم کردند مسائل ارزشی را به عنوان مهریه ذکر کرده است. مهریه همسر شهید حججی 124 هزار صلوات بر محمد و آل محمد و حفظ قرآن با معانی است و شهید حججی موفق شد که نیمی از قرآن را به شکلی که همسرش شرط کرده بود حفظ کند.
کد N1771597