بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس از مرکز تحقیقات سلامت و کشاورزی البرز

مجلس,کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

رییس و اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز از مرکز تحقیقات سلامت و کشاورزی البرز بازدید کردند.

به گزارش ایلنا، در این بازدید یک روزه که با حضور علاالدین بروجردی رییس این کمیسیون، حجت‌الاسلام ذوالنوری رییس کمیته هسته‌ای مجلس، برومندی، مصطفی کواکبیان، محمدجواد کریمی قدوسی و رضایی، اعضای کمسیون و همراهی بهروز کمالوندی، سخنگو و معاون امور بین‌الملل، حقوقی و مجلس و مدیران سایت انجام شد، آخرین تحولات، فعالیت‌ها و دستاوردهای پژوهشی و تولیدی بخش‌های پزشکی و کشاورزی هسته‌ای انرژی اتمی در این مرکز مورد بازدید قرار گرفت.

همچنین در بخش دیگری از این بازدیدها سخنگوی سازمان و مدیران و کارشناسان این سایت ضمن تشریح فعالیت‌ها به سوالات نمایندگان پاسخ گفتند. 

در این رویداد مهمترین پروژه‌های این سایت شامل FDG، سیکلوترون قدیم و جدید تولید رادیودارو، پروژه‌های اصلاح نژاد گیاهان، آبزیان و گل‌های زینتی مورد بازدید نمایندگان قرار گرفت.

لازم به ذکر است این بازدید در ادامه مأموریت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی برای تنظیم گزارش های شش ماهه روند اجرایی سند برجام برنامه ریزی و انجام شد.

کد N1771313