همه‌پرسی در کردستان عراق توطئه است

سیاست داخلی,سردار محمد باقری,سرلشکر محمد باقری

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: پشت سر مسئله کردستان عراق رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی قرار دارد.

به گزارش ایلنا ، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری طی سخنانی در مراسم زیارت عاشورا و آئین بزرگداشت هفته  دفاع مقدس پرسنل و مدیران وزارت اطلاعات ، جنگ تحمیلی را حادثه سنگینی برای کشور عنوان کرد و گفت : دشمنان بعد از همه حوادثی که برای جلوگیری از به ثمر نشستن انقلاب اسلامی ایجاد کردند و به دنبال به زانو در آوردن نظام بودند در نهایت کشور را با تجاوز نظامی مواجه کردند و فرزندان این مرز و بوم  با اجرای عملیات‌ های بزرگی به لطف پروردگار و برکت خون شهدا و نفس قدسی امام (ره) پیروزی در جنگ به ارمغان آمد. 

وی از جمله درس‌های هشت سال دفاع مقدس را مراقبت از غافلگیر نشدن، مهلت نفوذ ندادن به دشمن و همراهی و همکاری دستگاه‌های اطلاعاتی برای جلوگیری از تهدیدات عنوان کرد. 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نقش و تاثیر خدمات وزارت اطلاعات در دفاع مقدس را برجسته و خوب توصیف و اظهار داشت: دستگاه اطلاعاتی اگر به دشمن مهلت نفوذ و عملیات ندهد برکات زیادی حاصل خواهد شد و نمونه همکاری‌های مشترک زیادی در این زمینه با وزارت اطلاعات داریم. 

باقری در بخش دیگری از سخنان خود مسئله همه‌پرسی در کردستان عراق را توطئه دانست و تصریح کرد: پشت سر این مسئله رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی قرار دارد.  

وی همچنین با ابراز خوشحالی از ابقای حجت‌الاسلام علوی در وزارت اطلاعات خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح از همکاری وزارت اطلاعات برخوردار است و ما قدردان این همکاری و هماهنگی هستیم و در دوره مسئولیت حاج آقا علوی این همکاری و هماهنگی‌ها بیشتر شد و ما اعلام می‌کنیم که مسیر ما مسیر هم‌افزایی است. 

شایان ذکر است سرلشکر باقری در بدو ورود مورد استقبال حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات و جمعی از معاونان وزیر قرار گرفت سپس بر مزار شهدای گمنام حاضر و با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

کد N1771304