تیراندازی به ایستگاه صلواتی در خیابان جی | علت شلیک در خیابان جی چه بود؟

جی, خیابان جی, تیراندازی, ایستگاه صلواتی, تیراندازی ایستگاه صلواتی خیابان جی, تیراندازی به ایستگاه صلواتی در خیابان جی, علت شلیک در خیابان جی, علت تیراندازی در خیابان جی,

تیراندازی به ایستگاه صلواتی در خیابان جی | شب گذشته تیراندازی یک نوجوان به سمت یک ایستگاه صلواتی که به مناسبت ایام محرم در خیابان جی برپا شده بود، خبرساز شد و در فضای مجازی این خبر دست به دست می چرخید. معاون اجتماعی فرمانده انتظامی تهران علت تیراندازی به ایستگاه صلواتی در خیابان جی را شوخی بچگانه عنوان کرد. او تاکید حادثه خیابان جی، به هیچ وجه امنیتی نبوده است.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی تهران بزرگ جزییات حادثه حمله مسلحانه به ۲ ایستگاه صلواتی در خیابان جی را تشریح کرد.
سرهنگ مراد مرادی گفت: ساعت ۲۰ شب گذشته دو تیر با تفنگ ساچمه ای به سمت یک ایستگاه صلواتی در محدوده خیابان ۳۰ متری جی شلیک شد که در این حادثه یک پسر نوجوان از ناحیه چشم مجروح و به بیمارستان منتقل شد.
وی با اشاره به اینکه وضعیت مصدوم رو به بهبودی است، گفت: این حادثه به هیچ وجه امنیتی نبوده و بیشتر جنبه شوخی بچگانه داشته ضمن اینکه صدای تیر در محل شنیده نشد و حتی عابران متوجه وقوع این ماجرا نشده بودند.
مرادی افزود: با انتقال تنها مصدوم این حادثه به بیمارستان پرونده ای در کلانتری ۱۱۹ مهرآباد تشکیل شدو کارشناسان به دنبال متهمان اصلی این پرونده هستند.

کد N1771125