استاندار جدید ایلام کیست؟ | قاسم سلیمانی استاندار ایلام را بشناسید!

استاندار, تغییر استاندار, تغییر استانداران, استاندار جدید, وزارت کشور, تغییر استاندار ایلام, استاندار ایلام, استاندار جدید ایلام, استاندار جدید ایلام کیست, بیوگرافی استاندار جدید ایلام, قاسم سلیمانی استاندار ایلام, سلیمانی استاندار جدید ایلام, استاندار ایلام, استاندار مرکزی, سلیمانی استاندار, سلیمانی استاندار تهران, قاسم سلیمانی دشتکی,

استاندار جدید ایلام کیست؟ | قاسم سلیمانی استاندار ایلام را بشناسید! +عکس || قاسم سلیمانی که پیش از این و در دوره دولت دوازدهم استانداری چهارمحال و بختیاری را بر عهده داشت، به عنوان استاندار جدید ایلام برگزیده شد. استاندار ایلام در دولت یازدهم، محمدرضا مروارید، فرزند آیت الله علی اصغر مروارید بود.

بیشتر بخوانید: استاندار جدید تهران کیست؟

بیشتر بخوانید: استاندار جدید البرز کیست؟

قاسم سلیمانی استاندار پیشین چهارمحال و بختیاری به عنوان استاندار ایلام انتخاب شد.

با پیشنهاد وزارت کشور و موافقت هیئت وزیران قاسم سلیمانی به عنوان استاندار ایلام انتخاب و معرفی شد.

قاسم سلیمانی، متولد 1334 در شهر دشتک و از فعالان فرهنگی و سیاسی استان ایلام است که پس از فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی از دانشگاه اصفهان، در سال 1357، فعالیت خود را در آموزش و پرورش استان زادگاه خویش آغاز و از سال 1358 تا 1376 علاوه بر تدریس، ریاست دبیرستان‌های مختلف و همچنین دبیر گروهی رشته روانشناسی را نیز عهده دار بود.

سلیمانی از سال 1376 تا 1379، مدیرکل تعاون استان چهارمحال و بختیاری، از سال 79 تا 82 مدیرکل تعاون استان اصفهان و از سال 82 تا 1383 نیز در سمت مدیرکل کار و امور اجتماعی استان اصفهان بوده است.

استاندار جدید ایلام از سال 1383 تا 1385 به مدت دو سال نیز معاونت برنامه‌ریزی، اداری و مالی استانداری خراسان جنوبی را در کارنامه کاری خود دارد.

قاسم سلیمانی از سال 1392 تا 1396 استاندار چهارمحال و بختیاری بود.
کد N1770729