دختر 18 ساله در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد | تبلیغ آموزش رقص بانوان؟!

دختر 18 ساله, عکس دختر 18 ساله, رقص دختر هجده ساله, تبلیغ رقص بانوان, آموزش رقص بانوان, دستگیری دختر 18 ساله, تبلیغ آموزش رقص بانوان, دختر جوان, دستگیری معلم رقص,

دستگیری دختر 18 ساله به اتهام تبلیغ آموزش رقص بانوان در اینستاگرام | رئیس پلیس فتای هرمزگان از دستگیری دختر 18 ساله در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاه خود خبر داد و اتهام وی را تبلیغ آموزش رقص بانوان در اینستاگرام و تلگرام عنوان کرد. او گفت: پلیس فتا با افرادی که در فضای مجازی اقدام به اعمال خلاف قانون کنند برخورد می‌ کند.

بیشتر بخوانید: زومبا: رقص یا ورزش؟
بیشتر بخوانید: دستگیری 64 دختر و پسر در استخر پارتی .
رئیس پلیس فتای هرمزگان از دستگیری مبلغ اینستاگرامی و مربی کلاس های رقص در بندرعباس خبر داد.
به گزارش ایرنا، سرهنگ علی اصغر افتخاری در این زمینه گفت: برابر رصد فضای مجازی توسط کارشناسان پلیس فتا، مشاهده شد شخصی ناشناس در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به تبلیغ آموزش رقص بانوان و عضو گیری و آموزش رقص به صورت غیرمجاز در منزل شخصی خود می کند که پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس قرار گرفت.
وی ادامه داد: در بررسی ها مشخص شد متهم در پیام رسان تلگرام نیز اقدام به تبلیغ کلاس رقص می کند که با اقدامات فنی و شگرد های خاص پلیسی متهم به هویت خانم «ا.م» 18 ساله شناسایی شد.
رییس پلیس فتای هرمزگان اضافه کرد: کارآگاهان پلیس فتا با هماهنگی مقام قضایی متهم را در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاه خود دستگیر و به همراه ادله جرم به پلیس فتا منتقل کردند که متهم در ابتدا منکر بزه انتسابی بود ولی پس از رو به رو شدن با مدارک و مستندات پلیس به جرم خود اعتراف و انگیزه خود از برگزاری کلاس رقص را را پر کردن اوقات فراغت و همچنین کسب درآمد اعلام کرد.
این مسئول انتظامی بیان داشت: کاربرانی که به دنبال جذب درآمد از شبکه‌های اجتماعی هستند باید به این نکته توجه کنند که به هیچ وجه از قوانین مصوب کشور تخطی نکنند، چرا که در صورت عبور از قوانین کشور مرتکب اعمال مجرمانه شده‌اند و قانون با آنها برخورد خواهد کرد.
سرهنگ افتخاری متذکر شد: پلیس فتا ضمن جدیت در انجام وظیفه خود، با افرادی که در فضای مجازی اقدام به اعمال خلاف قانون کنند برخورد می‌ کند و شهروندان برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از مطالب آموزنده می توانند به سایت پلیس فتا مراجعه کنند.
کد N1770710