میرلوحی به ایلنا خبر داد؛

جلسه کمیته ارزیابی فردا برگزار می‌شود/ احتمال قرائت گزارش نهایی در جلسه فردا

سیاست داخلی,شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان,کمیته ارزیابی علمکرد شورای عالی سیاست گذاری,سید محمود میر لوحی

یک عضو کمیته ارزیابی شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: فردا جلسه کمیته ارزیابی برگزار می‌شود و امکان دارد گزارش نهایی در آن قرائت شود.

سید محمود میرلوحی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره آخرین فعالیت کمیته ارزیابی شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: فردا جلسه کمیته ارزیابی برگزار خواهد و امکان دارد گزارش نهایی در این جلسه قرائت شود.

وی افزود: برای تهیه گزارش، فرم‌های نظرسنجی تهیه و تنظیم شد و برای دانشگاهیان، سیاسیون و اشخاصی که اخبار شورا را دنبال می‌کردند ارسال شد که نظرات و پاسخ‌های متنوعی را دریافت کردیم.

این عضو کمیته ارزیابی در پاسخ به این سوال که برآیند نظرات چه بوده است، عنوان کرد: اغلب بر کلیت و استمرار کار شورای عالی سیاست‌گذاری اتفاق‌نظر داشتند و تاکید برآن بود که شورا به راه خود ادامه دهد.

وی خاطر نشان کرد: شورای عالی سیاست‌گذاری توانست با افکار عمومی ارتباط خوبی بر قرار و بر اساس همان نیز نقشه راه تدوین کند.

میرلوحی در پاسخ به این سوال که بیشترین نقدها و انتقاداتی که به شورای عالی سیاست‌گذاری شده در چه حوزه‌ای بوده است، عنوان کرد: نحوه ساز و کار، آئین‌نامه‌ها، سطح‌بندی فعالیت‌ها،‌ عملکرد گروه‌ها و استان‌ها و نحوه بستن لیست، بیشترین نقدها را به همراه داشت. شورای عالی سیاست‌گذرای سهم قابل توجهی در مدیریت فضای سیاسی و انتخاباتی کشور داشته است.

کد N1770108