جانشین علیرضا منصوریان در استقلال کیست؟ | فتح تریم سرمربی استقلال می شود؟

استقلال, منصوریان, استعفای منصوریان, جانشین منصوریان, فاتح تریم, علیمنصور, فاتح تریم استقلال, رضا افتخاری, سرمربی استقلال, فاتح تریم سرمربی استقلال, سرمربی جدید استقلال,

سید رضا افتخاری با اشاره به استعفای منصوریان و همه اعضای کادر فنی استقلال، از مذاکره با فاتح تریم مربی سرشناس ترکیه ای برای هدایت استقلال خبر داد. حالا باید دید آیا فاتح تریم این موضوع را خواهد پذیرفت و قراردادی بسته خواهد شد یا...؟

سید رضا افتخارى در مصاحبه با سايت رسمى باشگاه اعلام کرد به دنبال استعفاى علیرضا منصوريان مذاكرات با مربيان مورد نظر باشگاه آغاز شده كه نتايج آن پس ازقطعى شدن به اطلاع هواداران عزيز خواهد رسيد. افتخارى در مصاحبه خود گفت البته گزينه اول ما آقاى فاتح تريم مربى بزرگ تركيه اى است كه درصورت توافق نتيجه آن به آگاهی هواداران عزيز خواهد رسيد.
با استعفای علیرضا منصوریان بعد از تساوی استقلال و ذوب آهن در هفته هفته هفتم لیگ برتر، محمد خرمگاه هم از مربیگری استقلال کناره گیری کرد.
با تصمیم مسئولان باشگاه استقلال، میک مک درموت مربی بدنساز این تیم به طور موقت هدایت این تیم را بر عهده خواهد داشت تا سرمربی جدید انتخاب شود.
قرار است تمرینات استقلال زیرنظر مک درموت برگزار شود.                       
کد N1768975