حاشیه‌های دیدار استقلال و ذوب آهن؛

شعار علیه عضو هیات مدیره و تشویق سرمربی جدید/ منصوریان بلاتکلیف!

ورزشی

هواداران استقلال که برای تماشای دیدار تیمشان برابر ذوب‌آهن در ورزشگاه آزادی حضور داشتند با شعارهایی علیه عضو هیات مدیره این باشگاه خواستار برکناری وی شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، نخستین دیدار هفته هفتم هفدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر از ساعت ۲۰ امروز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی تهران بین تیم های استقلال و ذوب آهن برگزار خواهد شد.

حاشیه های قبل از شروع این دیدار را در زیر خواهید خواند.

* استقلالی های حاضر در ورزشگاه که از رفتار و صحبت های عباسی ملکی عضو هیئت مدیره آبی پوشان به شدت ناراحت بودند علیه او شعار دادند و از وزیر ورزش خواستند هر چه زودتر او را از استقلال برکنار کند.

* با توجه به اینکه هنوز مشخص نیست نتیجه دیدار آبی پوشان برابر ذوب آهن چه خواهد بود میان هواداران استقلال دو دستگی بوجود آمده و عده ای خواستار برکناری منصوریان بودند و عده ای هم از او حمایت کردند و معتقدند باید به او زمان داد.

* تعدادی از هواداران استقلال هم پرویز مظلومی را مورد تشویق قرار داده و خواستار حضور او به عنوان سرمربی بودند.

* امیرقلعه نویی از سوی تماشاگران حاضر در ورزشگاه مورد تشویق قرار گرفت.

* با قرائت فاتحه ای برای منصور پورحیدری، ناصر حجازی، غلامحسین مظلومی و رضا احدی یاد این عزیزان در ورزشگاه گرامی داشته شد.

* با توجه به اینکه دو دستگی میان هواداران بود اما همگی حاضرین در ورزشگاه علیه برانکو شعار داده و کرانچار سرمربی سپاهان اصفهان را مورد تشویق قرار دادند.

* سیدحسین حسینی دروازه بان جوان استقلال که  روز سختی را مقابل ذوب آهن اصفهان خواهد داشت از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفت.

*  سیدمهدی رحمتی و مجتبی جباری هم مورد حمایت هواداران قرار گرفتند.

* حدود ۲۰۰ نفر از هواداران ذوب آهن نیز در ورزشگاه حاضر بوده و به تشویق تیم خود پرداختند.

کد N1768832