واکنش فرمانده کل سپاه به اتهام‌زنی ترامپ؛ پاسخ‌های دردناکی را ظرف ماه‌های آینده دریافت خواهند کرد

تسنیم نوشت:فرمانده کل سپاه گفت: با شکست های پی در پی و خرد کننده ای که آمریکایی‌ها به ویژه در منطقه از ایران دریافت کرده‌اند طبیعی است که سیستم عصبی و انسجام فکری آنها به هم ریخته باشد.

سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در واکنش به سخنان سخیف و اتهام زنی‌های وقاحت‌بار دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا علیه ایران در سازمان ملل متحد با بیان اینکه در حرف های ترامپ چیز جدیدی وجود نداشت گفت: آنچه تازگی داشت اینکه آمریکا چهره واقعی خود را برای جهانیان آشکار ساخته و امروز دنیا همان تصویری از آمریکا مشاهده می‌کند که ایران سال‌هاست در تلاش است آن را آشکار سازد و در واقع این تهمت ها به ایران، زیبنده آمریکا و دولت فاسد و قلدر آن است.

فرمانده کل سپاه افزود: با شکست های پی در پی و خرد کننده ای که آمریکایی‌ها به ویژه در منطقه از ایران دریافت کرده‌اند طبیعی است که سیستم عصبی و انسجام فکری آنها به هم ریخته باشد.

وی با اشاره به اینکه باید از ترامپ بابت برداشتن نقاب از چهره واقعی آمریکا تشکر کرد، گفت: سخنان رئیس جمهور آمریکا نباید بی جواب بماند و امیدواریم رئیس جمهور محترم در نطق خود پاسخ قاطع، انقلابی و روشنگر چنانکه در شأن ملت ایران است به وی بدهد.

سرلشکر جعفری تأکید کرد: موضع‌گیری قاطع در مقابل ترامپ تازه آغاز راه است و آنچه اهمیت راهبردی دارد این است که آمریکا پاسخ های دردناک تر را در عمل و در رفتار و تصمیماتی که ایران ظرف ماه های آینده خواهد گرفت، مشاهده کند.

فرمانده کل سپاه در پایان با بیان اینکه زمان آن رسیده است که محاسبات غلط آمریکا را تصحیح کنیم ،گفت: اکنون که ماهیت آمریکا کاملا روشن شده، دولت باید از همه گزینه های خود برای دفاع از منافع ملت ایران استفاده کند.

سرتیپ حیدری: افزایش روز افزون توان ارتش

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در تیپ 392 زرهی خوزستان ضمن دیدار با کارکنان این تیپ گفت: تیپ 392 زرهی در دوران دفاع مقدس به عنوان بازوی لشکر 92 زرهی خوزستان در مقابل رژیم بعثی عراق ایستاد و در این مسیر مقدس، شهدای گرانقدری را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرد.

وی در بازدید از تیپ 392 زرهی دشت آزادگان گفت: نیروی زمینی ارتش هر روز بر توان و ارتقاء آمادگی رزمی خود افزوده و تاکنون در حوزه زرهی پیشرفت‌های چشمگیری را داشته است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین از ابداعات و نوآوری‌های تیپ 392 زرهی خوزستان بازدید کرد و افزود: یگان‌های زرهی در نیروی زمینی ارتش قدرت نظامی و رزمی فرماندهان هستند و کارکنانی که در این یگان‌ها خدمت می‌کنند باید با فراگیری آموزش‌های علمی به ویژه در بحث نوآوری تجهیزات و تسلیحات زرهی اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

امیرحیدری در این بازدید ضمن دیدار چهره به چهره با کارکنان تیپ به بررسی مشکلات آنها نیز پرداخت.

لازم به ذکر است در این بازدید فرمانده نیروی زمینی ارتش از کارکنان برتر این تیپ که در طرح "رحمه اللعالمین" حائز نمرات علمی شدند تقدیر کرد.

 

29216

 

کد N1768770