تعریف برنامه جدید برای جمنا /احتمال برگزاری مجمع عمومی در اسفند امسال/ نقاط ضعف جبهه مردمی برطرف می‌شود

سیاست داخلی,مجمع عمومی,حسین نجابت,جمنا

رئیس کمیته سیاسی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی خبر از احتمال برگزاری مجمع عمومی تشکل متبوعش در اسفندماه امسال داد.

به‌ گزارش ایلنا، حسین نجابت، درباره برنامه‌های کمیته سیاسی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، گفت: عملکرد جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، نقاط قوت و ضعف آن آسیب‌شناسی شده و به صورت سندی درآمده است.

  نقاط ضعف جبهه مردمی برطرف می‌شود

رئیس کمیته سیاسی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ادامه داد: در فصل پاییز امسال نقاط ضعف جبهه مردمی برطرف می‌شود سپس ساختار و برنامه جدیدی که در امتداد برنامه‌های قبلی است، تعریف خواهد شد.

نجابت بیان کرد: جلسه‌های آتی جبهه مردمی روی نحوه اجرای آن سند متمرکز است که چگونه نوسازی‌ها را انجام دهیم و محورهایی همچون جوانگرایی، توسعه شوراهای استانی، شورای مرکزی اصلی در دستور کار است.

رئیس کمیته سیاسی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی درباره دیدار با شخصیت‌ها و احزاب اصولگرا، گفت: ما یک جبهه‌ایم و حزب یا تشکل سیاسی نیستیم، همه تلاش جبهه این است که دوستداران انقلاب را دور هم جمع شوند.

برگزاری نشست با اقشار مختلف و شخصیت‌های سیاسی

وی افزود: در دوره جدید با مسئولان احزاب، اقشار مختلف و شخصیت‌های سیاسی نشست برگزار می‌کنیم، کار جبهه مردمی این است که همه دوستداران انقلاب را در مسائل مشترک به توافق و اجماع برساند و این مهم نیاز به رایزنی‌ دارد.

نجابت درباره نقش جبهه مردمی در وحدت اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهور دوازدهم، گفت: جلسات سنگینی در روزهای آخر انتخابات در شورای مرکزی جمنا تشکیل شد و بحث‌های مفصلی صورت گرفت، تصمیم نهایی گرفته شد و قالیباف هم پذیرفت و کنار رفت.

جبهه مردمی موجب شد اصولگرایان برای اولین بار بعد از سال 76 به وحدت برسند

وی ادامه داد: نقش جبهه مردمی در ایجاد وحدت انتخاباتی بر کسی پوشیده نیست، جبهه نیروها را جمع و با آنان صحبت کرد، بنابراین وقایعی که اتفاق افتاد نکات مثبت جبهه مردمی بود که برای اولین بار بعد از سال ۷۶  کل اصولگرایان روی یک نفر توافق کردند و کار ارزشمندی بود.

رئیس کمیته سیاسی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی درباره زمان برگزاری مجمع عمومی تشکل متبوعش، افزود:  مجمع عمومی قبلی در اسفند ۹۵ تشکیل شد چنانچه جبهه مردمی از ابتدا هم اعلام کرده است که تصمیم‌گیری‌ها در آن از مجمع عمومی یعنی از پایین به بالا انجام می‌شود.

نجابت گفت: اگر بخواهیم اصلاحاتی انجام دهیم باید رایزنی شود و سپس مجمع عمومی تصمیم بگیرد بنابراین احتمال می‌دهم، مجمع عمومی در اسفندماه امسال برگزار شود.

کد N1768692