سر بریدن مادر و دختر 4 ساله اش در پاسگاه نعمت آباد | قاتل اعتراف کرد

سر بریدن مادر و دختر, سر بریدن, پاسگاه نعمت آباد, قتل دختر 4 ساله, سر بریدن دختر 4 ساله, اعتراف قاتل پاسگاه نعمت آباد

سر بریدن مادر و دختر 4 ساله اش در پاسگاه نعمت آباد | شب گذشته مردی 55 ساله به نام احمد، همسر و دختر برادر خود را با طرز فجیعی سر برید. تنها شاهد این جنایت فاجعه بار، آذین دختر 11 ساله بود، که احمد را شناسایی کرد. او پرده از راز قتل برداشت. احمد عموی آذین عامل سر بریدن مادر و دختر 4 ساله اش در پاسگاه نعمت آباد بود...

ایلنا نوشت: شب گذشته مادر و دختر 4 ساله در منطقه نعمت آباد تهران سر بریده شدند. همچنین در این جنایت هولناک دختر 11 ساله ای نیز مجروح شد. با توجه به شواهد و دلایل بدست آمده از محل جنایت بویژه اظهارات آذین ۱۱ ساله عضو خانواده مبنی بر ارتکاب جنایت توسط عمویش، کارآگاهان اداره دهم با شناسایی این شخص به نام "احمد" 55 ساله، اقدام به دستگیری وی در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد  در نزدیکی محل جنایت کرده و بلافاصله تحقیقات از وی در دستور کار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت.
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: مظنون پرونده در اظهارات اولیه منکر هرگونه ارتکاب جنایت شده و این در حالیست که بررسی شواهد، دلایل و مستندات بدست آمده از محل جنایت در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته و مظنون پرونده نیز با دستور بازپرس محسن مدیر روستا پرونده برای انجام تحقیقات در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس اگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.
سرانجام پس از ساعت‌ها بازجویی فنی از متهم، او به ارتکاب جنایت و قتل همسر برادر و برادر زاده 4 ساله اش اعتراف کرد.
کد N1768599