تشریح برنامه‌های نیروی زمینی ارتش در هفته دفاع مقدس

سیاست داخلی,ارتش جمهوری اسلامی ایران

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: رونمایی از دستاورد های جدید، بازسازی و آماده بکاری بالگردهای هوانیروز و چندین طرح و برنامه از جمله برنامه های ایام دفاع مقدس است.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری دررابطه با هفته دفاع مقدس،گفت: هفته دفاع مقدس یادآور روزهای تاریخ ساز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که باید آن را حفظ کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: در چنین روزی دشمن با تمام حمایت های غرب و شرق به جمهوری اسلامی ایران حمله کرد و نیروهای مسلح با همت ملت شریف ایران با تمام وجود در مقابل دشمن ایستادند و اجازه ندادند تا وجبی از خاک کشور به دست بیگانگان بیافتد.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری گفت: نیروی زمینی ارتش در ایام هفته دفاع مقدس برنامه هایی را در دستور کار خود قرار داده است. که مهمترین آن ها رژه با صلابت یگان های نیروی زمینی ارتش در تهران و دیگر استان های کشور، رونمایی از تجهیزات و دستاوردهای جدید، رونمایی از کتب دفاع مقدس، برنامه های فرهنگی و قرآنی، بازدید از خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان و بازسازی و آماده بکاری چند فروند بالگرد هواپیمایی نیروی زمینی ارتش از جمله برنامه های نیروی زمینی ارتش در ایام دفاع مقدس است.

وی تاکید کرد: امروز نیروی زمینی در اوج آمادگی رزمی قرار دارد و تمامی تهدیدات مرزی را رصد کرده و چنان چه تهدیدی از سوی دشمنان به مناطق مرزی شود کارکنان ولایت مدار نیروی زمینی ارتش با آمادگی رزمی و جسمانی در مقابل آن ها ایستادند و اجازه هیچگونه تعرضی را به دشمن نخواهند داد.

کد N1768198