در گفتگو با مهر عنوان شد:

واکنش حسن زمانی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال به افشاگری ملکی و افتخاری

ورزشی

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال می گوید باوجود افشاگری های صورت گرفته درباره پشت پرده های استقلال، تا بعد از بازی با ذوب آهن صحبت نمی کند.

به گزارش خبرنگار مهر، برنامه این هفته نود در حالی روی آنتن رفت که افشاگری مدیران و سرمربی استقلال علیه همدیگر همه را در شوک فرو برد. در حالی که سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال میهمان حضوری این برنامه بود، ملکی عضو هیات مدیره روی خط برنامه آمد و مدعی شد اخراج مجتبی جباری و مهدی رحمتی با درخواست علیرضا منصوریان صورت گرفته است. ملکی حتی پا را از این فراتر گذاشت و اعلام کرد منصوریان در جلسه اش با وی و افتخاری بعد از بازی با پارس، گفته است که رحمتی بعد از گل پارس جنوبی شادی کرده است.

بعد از این ادعا علیرضا منصوریان هم روی خط آمد و مدیرعامل استقلال را به «جان فرزندش» قسم داد که حقیقت را بگوید. منصوریان گفت ملکی خودش گفته بود که عکسهایی از رحمتی دارد که او را بعد از گل دوم پارس خوشحال نشان می دهد! افتخاری هم این موضوع را تایید کرد.

در همین ارتباط، حسن زمانی دیگر عضو هیات مدیره استقلال اعلام کرد باوجود این صحبتهای صورت گرفته تا پایان بازی استقلال و ذوب آهن صحبتی نمی کند.

زمانی در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: دوستان در هیات مدیره به این جمعنبدی رسیده بودند که تا روز چهارشنبه و بعد از بازی با ذوب آهن صحبت نکنند. من هم به احترام این تصمیم، تا فردا حرفی نمی زنم.

کد N1767918