ملکی استقلال در برنامه 90 چه گفت؟ | منصوریان گفت رحمتی و جباری را نمی خواهم! | اکبر عباسی ملکی کیست؟

استقلال, برنامه نود, افتخاری, سید رضا افتخاری, داماد افتخاری, داماد سید رضا افتخاری, داماد افتخاری استقلال, ملکی استقلال, برنامه 90, اکبر عباسی ملکی کیست؟, اکبر عباسی ملکی, عباسی ملکی استقلال, ملکی برنامه, ملکی منصوریان, ملکی در برنامه 90 چه گفت, ملکی در نود,

ملکی استقلال در برنامه 90 چه گفت؟ | اکبر عباسی ملکی عضو هیئت مدیره استقلال در برنامه 90 اظهارات عجیبی کرد. ملکی گفت: منصوریان به ما گفت که مهدی رحمتی زمان زدن پنالتی پارس جم خوشحالی کرد!! او مدعی شد عدم حضور جباری و رحمتی در بازی با جم، به درخواست منصوریان بوده است!

بیشتر بخوانید: داماد افتخاری استقلال کیست؟ 
بیشتر بخوانید: افتخاری در برنامه نود چه گفت؟
اکبر عباسی ملکی عضو هیات مدیره استقلال در رابطه با اظهارات منصوریان که گفته ملکی از وی خواسته تا رحمتی و جباری را کنار بگذارد گفت:چون این حرف ها زده شده من باید بگویم منصوریان به ما گفت که مهدی رحمتی زمان زدن پنالتی پارس جم خوشحالی کرد و او تیم ما را به هم ریخت.
وی افزود: منصوریان گفت او قهر کرده و در جلسه فنی حاضر نشد و تیم من را به هم ریخته و من نیازی به او ندارم. البته در مورد جباری زیاد موافقت نکرد اما در کل افتخاری هم موافق جباری نبوده و نیست.
ملکی تاکید کرد: به منصوریان گفتم شما اقتدار نداری و باید اقتدار نشان بدهی که او گفت رحمتی را نمی خواهم چون او با قلعه نویی زاویه دارد و من هم می خواهم به حسینی بازی بدهم. این عین واقعیت است و ما باید به خدا و مردم جواب بدهیم چون کار کردن در این تیم به نوعی حق الناس است!
ملکی کیست؟
اکبر عباسی ملکی یک «بانک تجارتی» محسوب می‌شود و بازنشسته این بانک است. عضویت در هیات مدیره بانک تجارت و معاون بانک تجارت از سمت‌های وی در این بانک بوده است. وی همچنین در دوران بازنشستگی، مشاور مدیر عامل بانک سپه، مشاور مدیر عامل بانک دی، رییس صندوق قرض‌الحسنه بانک دی، رییس هیات مدیره بیمه دی، مشاور اجرایی بانک اقتصاد نوین و… بوده و قطعا ارتباط‌های بانکی وی می‌تواند کمک بسیاری به اقتصاد تیم فوتبال استقلال تهران کند.
عباسی ملکی سابقه ۳۳ ساله در نظام بانکی کشور دارد و سوابقی چون رییس صندوق قرض الحسنه بانک دی، عضو هیات مدیره بازنشسته بانک تجارت، مشاور اجرایی بانک اقتصاد نوین و … نشان می دهد که این عضو هیات مدیره بیشتر برای کارهای اقتصادی و تعاملات اقتصادی به استقلال آمده است.

کد N1767813