پیش فروش ساندرو استپ وی؛ اینترنتی انجام می شود | موقعیت مناسب خرید ساندرو | تحویل آذر و دی 96

ساندرو, ساندرو استپ وی, فروش اینترنتی ساندرو استپ وی, پیش فروش ساندرو استپ وی, پیش فروش ساندرو, فروش ساندرو, خرید ساندرو, زمان پیش فروش ساندرو, قیمت ساندرو, شرایط پیش فروش ساندرو, زمان تحویل ساندرو,

ساندرو استپ وی؛ پیش فروش اینترنتی | ساندرو اینترنتی پیش فروش می شود. این جان کلام معاون بازاریابی سایپا است. او می گوید: پیش فروش خودرو ساندور استپ وی از ساعت 11 روز یکشنبه 26 شهریورماه آغاز خواهد شد. کسانی که در این مرحله، ساندرو پیش خرید کنند، آذر و دی 96 خودروهای خود را تحویل می گیرند!

بیشتر بخوانید: قیمت و مشخصات فنی ساندرو استپ وی .


بیشتر بخوانید: ساندرو بخریم یا نه؟


معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا گفت: گروه خودروسازی سایپا در نظر دارد در راستای رضایتمندی و حمایت از مشتریان فروش اینترنتی ساندرو استپ وی را به اجرا گذارد.
رضا تقی‌زاده افزود: سعی شده تا تیراژ تولیدی این خودرو اضافه شود و امکان ثبت‌نام برای تعداد بیشتری از مشتریان فراهم بیاید.
وی اظهار کرد: پیش فروش خودرو ساندور استپ وی با موعد تحویل آذر و دی‌ماه سال‌جاری از ساعت 11 روز یکشنبه 26 شهریورماه آغاز خواهد شد که با هدف جلوگیری از عرضه مجدد و توزیع عادلانه آن محدودیت کد ملی برقرار خواهد بود؛ بنابراین امکان ثبت‌نام تنها برای مشتریانی فراهم است که تا کنون موفق به ثبت‌نام این خودرو نشده‌اند.
تقی‌زاده اعلام کرد: مشتریان به‌منظور جلوگیری از سوء‌استفاده‌های احتمالی برخی دفاتر غیر‌مجاز، فقط از طریق سایت اینترنتی شرکت سایپا به نشانی www.saipacorp.com اقدام به ثبت‌نام کنند.کد N1765394