ممنوع التصویری پیمان یوسفی حقیقت دارد؟ | ماجرای ممنوع التصویر شدن پیمان یوسفی

پیمان یوسفی, ممنوع التصویری پیمان یوسفی, پیمان یوسفی ممنوع التصویر شد, علت ممنوع التصویری پیمان یوسفی, ممنوع التصویری پیمان یوسفی حقیقت دارد, تکذیب ممنوع التصویری پیمان یوسفی, گزارشگر ممنوع التصویر, مجری ممنوع التصویر,

ممنوع التصویری پیمان یوسفی حقیقت دارد؟ | از شب گذشته شایعه ای در فضای مجازی منتشر شد که می گفت پیمان بوسفی گزارشگر تلویزیون به خاطر دفاع از ورود زنان به ورزشگاه های فوتبال، ممنوع التصویر شده است. انتشار این شایعه به عنوان خبر در یک روزنامه نیز شایعه را شایع تر کرد. اما ساعتی پیش ممنوع التصویری پیمان یوسفی تکذیب شد.

به گزارش آفتاب، «ایلنا» درباره خبر ممنوع التصویری پیمان یوسفی نوشت: «بعد از بازی تیم ملی ایران در برابر سوریه که منجر به تساوی دو بر دو شد، پیمان یوسفی در برنامه فوتبال برتر اعلام کرد که ان‌شاءالله یک روز بانوان ایرانی هم در ورزشگاه حضور پیدا کنند. همین حرف و غیبت یوسفی در یکی دو برنامه باعث شد تا شایعه ممنوع‌التصویری او به گوش برسد و نبود او در برنامه شب گذشته هم به این شایعه دامن زد اما خیلی زود این خبر تکذیب و اعلام شد که این مجری و گزارشگر ورزشی مشکلی برای اجرای برنامه‌های تلویزیونی ندارد.
اکنون باید دید یوسفی در دیدارهای این هفته مجوز گزارش را خواهد یافت یا این شایعه رنگ واقعیت به خود خواهد گرفت.»
کد N1765194