برانکو در کنفرانس خبری بعد از بازی پرسپولیس الاهلی چه گفت؟ | پرسپولیس - الهلال؛ فینال زودرس

پرسپولیس, پرسپولیس الاهلی, خلاصه بازی پرسپولیس الاهلی, بازی امشب پرسپولیس, فیلم پرسپولیس الاهلی, پرسپولیس 3 الاهلی 1, فیلم خلاصه پرسپولسی الاهلی, خلاصه پرسپولیس الاهلی, حواشی پرسپولیس الاهلی, تشویق ایسلندی, فیلم حاشیه پرسپولیس الاهلی, فیلم حواشی پرسپولیس الاهلی, کنفرانس خبری پرسپولیس الاهلی, کنفرانس خبری برانکو, برانکو کنفرانس پرسپولیس الاهلی, کنفرانس پرسپولیس الاهلی,

برانکو در کنفرانس خبری بعد از بازی پرسپولیس الاهلی | پرسپولیس با پیروزی 3-1 برابر الاهلی عربستان خود را به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا رساند. بازی بعدی پرسپولیس در نیمه نهایی با الهلال عربستان خواهد بود. بازی ای که برانکو آن را فینال زودرس می داند.

بیشتر ببینید: خلاصه بازی پرسپولیس - الاهلی .
بیشتر ببینید: حواشی بعد از بازی پرسپولیس الاهلی .
سرمربی کروات سرخپوشان در پایان دیدار برابر الاهلی با حضور در نشست خبری پیروزی بزرگ تیمش را تقدیم به هواداران پرسپولیس کرد.
به گزارش "ورزش‌سه"، برانکو ایوانکوویچ که یک بار دیگر با تعویض های رویایی خود زمینه ساز موفقیت پرسپولیس و کسب نتیجه شد، با حضور در نشست خبری در حالی که شادی زایدالوصفی در چهره اش مشهود بود، این صعود را به هواداران پرسپولیس تقدیم کرد.
برانکو در خصوص این بازی گفت: اول از همه به بازیکنانم تبریک می گویم برای آنکه بازی خوبی را انجام داد و یک پیروزی بزرگ مقابل الاهلی کسب کردند. ما در تمام دقایق بازی مسلط بودیم و جنگیدیم، تک به تک بازیکنانم موفق ظاهر شدند و مقابل الاهلی یک بازی خیلی خوب را به نمایش بگذاریم.
وی ادامه داد: از هوادارانمان چه در ایران و چه در ابوظبی که به ما کمک کردند تا به بازی برگردیم و به نتیجه دلخواه برسیم تشکر می کنم تا با یک بازی دراماتیک ما بتوانیم به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کنیم.
سرمربی پرسپولیس با ستایش از عملکرد محسن ربیع خواه که عنوان برترین بازیکن زمین نیز انتخاب شده گفت: او موفق شد نقشی که بین دفاع و هافبک و چیزی که از او خواستیم را به بهترین شکل به انجام برساند. من به او بابت این عملکرد تبریک می گویم.
کد N1764716