پیش فروش اتاق سیاه آغاز شد

سینما و تئاتر,تبلیغات,رسانه,روابط عمومی,فرهنگی هنری,کودکان

«اتاق سیاه» نوشته‌ی محسن عظیمی که به شکل گروهی کارگردانی شده از ۲۳ شهریور در سالن محراب اجراهای خود را آغاز خواهد کرد که ‌پیش‌فروش بلیت آن آغاز شده است.

به گزارش ایلنا، این نمایش فضایی دلهره‌آور و وحشت‌زا دارد و قصه‌ی پسری به نام امید است که قصد دارد پدرش را بکشد اما برادر کوچکش مجید از طرف مادرش آمده تا مانع او شود، آنها در اتاقی که حسی پر از نفرت در آن موج می‌زند درگیر آدمهایی می‌شوند که پیش از آن در آنجا خودشان را به خاطر نفرتشان از زندگی کشته‌اند.

در این نمایش (به ترتیب حروف الفبا) امید اولیایی، علی تاجیک، فرزانه رحیمی، پردیس رضاپوری، اشکان شریعت و مرتضی محمدی ایفای نقش می‌کنند.

همچنین فرزانه رحیمی به عنوان مشاور متن و‌ منشی صحنه، علی تاجیک، طراح صحنه، لباس، پوستر و بروشور، مجید عابری، مدیر صحنه و نور، اشکان شریعت، برنامه‌ریز، رامین شیروانی، مشاور گروه بازیگران، فاطمه مقدم‌پور، دستیار لباس، شیدا معاذی، آوا، بنیامین صیادی‌نیا، عکاس، محمد فراهانی، مدیر اجرایی، علیرضا ورمرزیاری، مدیر تولید، محمدرضا افشاری فریدی، دستیار تولید، بهار راد، روابط عمومی، امین کردبچه چنگی، مشاور رسانه و تبلیغات مجازی، گروه فرهنگی، هنری نمایه، گروه اجرایی و گروه تبلیغات دیده‌بان هنر، گروه تبلیغات در اجرای اتاق سیاه، همکاری دارند.

همچنین به دلیل فضای دلهره‌آور نمایش، دیدن این نمایش به افراد زیر ۱۶ سال و بیماران قلبی توصیه نشده و ورود کودکان به داخل سالن ممنوع است.

کد N1764625