بازگشت روزنامه سینما به بازار مطبوعات

رسانه,روز ملی سینما,روزنامه سینما

همزمان با روز ملی سینما؛ انتشار دور جدید روزنامه سینما آغاز شد.

خسرو نقیبی (رئیس شورای سردبیری  روزنامه سینما) در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اعلام  انتشار مجدد روزنامه سینما  گفت: بیش از یک سال از انتشار آخرین شماره روزنامه سینما در سال گذشته می‌گذرد و امروز بعد از یک سال و چند ماه فاصله؛ شماره جدید از دور جدید روزنامه سینما به مدیر مسئولی فریدون جیرانی منتشر شد.

نقیبی ادامه داد: امتیاز روزنامه به یک شرکت تازه منتقل شده است که نگاه خوبی به حوزه فرهنگ دارد و به روزنامه به عنوان یک بنگاه صرفا اقتصادی و سودده توجه نمی‌کند بلکه به عنوان یک بازوی اجرایی در کنار سایر فعالیت‌های که در سینما انجام می‌دهند، نگاه می‌کند.

وی ادامه داد: علی مسعودی‌نیا دبیر تحریریه است و حمید پنداشته مدیر اجرایی است. هسته مرکزی و اصلی روزنامه سینما همان افراد سابق هستند البته از نیروهای حرفه‌ای، جوان و خبرنگاران و روزنامه‌نگاران تازه نفس استفاده کرده‌ایم.

نقیبی با اشاره به روش روزنامه سینما در دور جدید گفت: برخلاف دور قبلی انتشار روزنامه که به مطالب  تحلیلی اختصاص داشت، در دور جدید تلاش کردیم بیشتر به خبر و اطلاع‌رسانی درباره سینمای ایران و جهان توجه کنیم.

وی ادامه داد: توجه به اینترنت و فضای مجازی و فعالیت در اینترنت در دور جدیدی انتشارروزنامه کاملا مورد توجه است. قطع روزنامه پالتویی است و تغییری در لوگوی روزنامه صورت نگرفته است.

کد N1764400