ویدئو: اقتدار نظامی ایران | تصاویری که خواب را بر ابرقدرت ها حرام می کند

قدرت نظامی ایران, جمهوری اسلامی ایران, ارتش ایران, سپاه پاسداران, موشک, بمب, بمب افکن, تانک, تجهیزات نظامی, تسلیحات نظامی, سلاح, اسلحه, اقتدار ایران, اقتدار نظامی ایران

در منطقه خاورمیانه و حتی آسیا، ایران یکی از بزرگترین قدرت ها به شمار می رود. ما توانسته ایم با بومی سازی مدرن ترین موشک ها و تجهیزات نظامی و به پشتوانه ی تجربه 8 سال دفاع مقدس در دل بزرگترین دولت های جهان رعب ایجاد کنیم.

خلاصه و ساده بخواهیم بگویم قدرت نظامی ایران در دنیا فوق العاده است. این را خود غربی ها اعتراف کرده اند و میدانند ایران یک ابر قدرت است و حمله به ایران امکان‌پذیر نیست.
ایران بعد از 8 سال جنگ با تجربه های خوبی که در جنگ بدست آورده بود دست به تولید و بومی سازی تجهیزات نظامی زد. دانشمندان ما امروزه دست به تولید پیشرفته ترین تجهیزات نظامی زده اند. - YJC

ویدئو: اقتدار نظامی ایران | تصاویری که خواب را بر ابرقدرت ها حرام می کنددر منطقه خاورمیانه و حتی آسیا، ایران یکی از بزرگترین قدرت ها به شمار می رود. ما توانسته ایم با بومی سازی مدرن ترین موشک ها و تجهیزات نظامی و به پشتوانه ی تجربه 8 سال دفاع مقدس در دل بزرگترین دولت های جهان رعب ایجاد کنیم.
کد N1764383