آخرین جزئیات از پرونده قتل فرزندان به دست پدر

انتظامی حوادث,قتل خانوادگی,پلیس اداره آگاهی

عامل جنایت قتل خانوادگی منطقه تهران‌پارس در نامه‌ای اختلافات شدید با همسر و خانواده‌اش را علت خاتمه دادن به زندگی خود و فرزندانش اعلام کرده بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ساعت21:50 شب گدشته 20 شهریور ماه، در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ فاتب مبنی وقوع یک درگیری خانوادگی در محدوده فلکه سوم تهرانپارس، بلافاصله مأمورین کلانتری 126 تهرانپارس جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

هنوز چند دقیقه‌ای از حضور مامورین در محل نگذشته بود که خانم جوانی با حالتی پریشان و مضطرب، به مامورین اظهار داشت  برادر 48 ساله ام بنام "شهرام " دقایقی قبل با من تماس گرفت و عنوان کرد هر 2 فرزند دخترش را به قتل رسانده است.

با حضور مأمورین در محل جنایت و تأیید خبر اولیه مرگ دو دختر، موضوع به قاضی کشیک ویژه قتل و پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه هشتم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران، پرونده جهت تحقیقات و رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 بررسی صحنه جنایت حکایت از آن داشت که عامل جنایت بنام شهرام (48 ساله) با ضربات متعدد جسم تیز دو دختر 19 و 24  ساله اش بنام های "سوگند"و سولماز"را  از ناحیه گردن و سینه مورد ضرب و جرح  قرار داده و آنها را به قتل رسانده است؛ همچنین در تحقیقات بیشتر و بررسی های پلیسی مشخص شد قاتل پس از ارتکاب جرم خود نیز با مصرف قرص اقدام به خودکشی کرده که بلافاصله جسد بی جان وی از طریق اورژانس به بیمارستان منتقل شده است.

در بررسی دقیق تر صحنه جنایت، کارآگاهان با دست نوشته‌ای از عامل جنایت مواجه شدند که در آن نوشته شده بود: " به دلیل اختلافات شدید با همسرم و خانواده‌اش تصمیم گرفتم تا به زندگی خود و بچه هایم خاتمه دهم".

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با انتشار این خبر اعلام کرد: با وجود انتقال عامل جنایت به بیمارستان و انجام اقدامات درمانی، عامل جنایت نیز در داخل بیمارستان فوت کرد.

کد N1764362