دخترکشی در تهران: خنجر جنون پدر در گرده ی دختران جوان

اخبار حوادث, قتل, دختر کشی, دخترکشی, قتل دختر, قتل دختر جوان, قتل فرزند دختر, قتل خانوادگی, خودکشی, قتل با چاقو, خودکشی با قرص برنج

پس از بیخ پیدا کردن اختلافات خانوادگی بین زن و مرد میانسال، آتش جدال دامن دختران جوان را گرفت و گل زندگیشان را پرپر کرد.

2 خواهر 19 و 22 ساله قربانی اختلاف مادر و پدرشان شدند. پدر این دو دختر آن دو را شامگاه دیروز کشت و اقدام به خودکشی کرد و در بیمارستان جان سپرد.

به گزارش رکنا، مرکز اطلاع رسانی فرماندهی پلیس تهران بزرگ از وقوع حادثه وحشتناک قتل خانوادگی خبر داد و اعلام کرد در این حادثه دو دختر ۱۹ و ۲۲ ساله قربانی خشم پدر خانواده شدند.

دقایقی پیش با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ماموران پلیس تهران بزرگ در جریان ماجرای قتل وحشتناک مرد ۴۸ ساله ای قرار گرفتند که در اقدامی جنون آمیز دو دختر ۱۹ و ۲۲ ساله خود را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود.

بنا بر این گزارش پدر عصبانی بعد از اطمینان از مرگ هر دو دخترش با خواهر خود تماس گرفته و قتل دخترها را اعلام کرد و سپس با خوردن قرص برنج اقدام به خودکشی کرده بود که با اعزام به موقع ماموران پلیس و اورژانس وی به بیمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفت.

به گزارش مرکزاطلاع رسانی پلیس، قاتل که در بیمارستان تحت درمان بود علیرغم تلاش های کادر درمانی، فوت کرد.

بررسی های اولیه ماموران پلیس نشان می دهد که مرد ۴۸ ساله با همسر خود اختلاف شدید خانوادگی داشت تا جایی که همسر وی ۴۰ روز پیش خانه را ترک کرده و به خانه بستگانش رفته بود.

جسد هر دو دختر جوان به دستور بازپرس کشیک قتل پایتخت به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات پلیسی درباره علت وقوع این حادثه از سوی کارآگاهان اداره دهم پلیس اگاهی ادامه دارد. پدر ۴۸ ساله در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری بود، پس از مرگ با دستور بازپرس ویژه قتل به پزشکی قانونی انتقال یافت. -رکنا
کد N1764321