خواننده قاتل جدید کیست؟ | جزییات قتل مدیر استودیو به دست خواننده زیرزمینی

حوادث, قتل, خواننده قاتل, خواننده قاتل جدید, خواننده قتل, خواننده رپ قاتل, قاتل خواننده رپ, خواننده رپ جنایت, جنایت, کشتار, آدمکشی, قتل مدیر استودیو, خواننده زیرزمینی, رپ فارس, رپ زیرزمینی, موسیقی زیرزمینی

خواننده ی زیرزمینی دیگری نیز به لیست قاتلان پیوست. این بار مقتول نیز از صنف موسیقی است و راز مرگ او را دیوارهای عایق استودیو در خود پنهان کردند.رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران گفته یکی از دوستان مقتول که پلیس را در جریان قتل قرار داده بود، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: برای دیدن دوستم به استودیو آمدم، اما با جسد بی‌جان و غرق در خون وی مواجه شدم. از آنجایی که صحنه جرم یک استودیوی ضبط صدا بود و با توجه به طراحی‌اش، صدا از آن خارج نمی‌شد، کسی صدای شلیک گلوله را نشنیده بود.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس ماجرای این قتل ساعت۱۷و ۴۵ دقیقه ۹ شهریور از سوی مأموران کلانتری١٥٢ یافت‌آباد به بازپرس کشیک قتل اعلام شده بود.
با دستور بازپرس ویژه قتل پایتخت، جسد مقتول به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای شناسایی متهم یا متهمان ادامه یافت تا این که پلیس آگاهی تهران بزگ از دستگیری خواننده زیرزمینی به اتهام قتل خبر داد.
این خواننده زیرزمینی ساعتی قبل با تلاش کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی و بهمراه همدست خود دستگیر شد.
از مخفیگاه این خواننده زیر زمینی یک قبضه اسلحه کمری کشف شده است.
جزئیات این خبر بزودی از سوی پلیس آگاهی منتشر می شود.
باشگاه خبرنگاران جوان
کد N1764099