حاشیه دادگاه بنیتا | غش کردن مامور نیروی انتظامی هنگام شهادت دادن

بنیتا, دادگاه بنیتا, عکس دادگاه بنیتا, عکس جسد بنیتا, تصاویر دادگاه بنیتا, عکس مادر بنیتا, مادر بنیتا, پدر بنیتا, پدر بنیتا دادگاه, عکس قاتل بنیتا در دادگاه, جسد بنیتا, مرگ بنیتا, عکس بنیتا, ماجرای بنیتا, قتل بنیتا, قاتل بنیتا, اعتراف قاتل بنیتا, اعترافات قاتل بنیتا, علت مرگ بنیتا, اعدام قاتل بنیتا, قتل عمد بنیتا, اعدام قاتل بنیتا, سابقه قاتل بنیتا, پرونده قاتل بنیتا, قتل بنیتا, اعدام قاتل بنیتا, متهم قتل بنیتا, اعتراف, ادعای قاتل, حاشیه دادگاه بنیتا, حواشی دادگاه بنیتا, غش کردن مامور انتظامی,

حاشیه دادگاه بنیتا | مامور نیروی انتظامی که برای ارائه شهادت خود به دادگاه بنیتا رفته بود، پس از چند دقیقه غش کرد. حواشی دادگاه بنیتا به اینجا ختم نشد. مادربزرگ بنیتا نیز در جلسه دادگاه، بدحال شد و به بیمارستان منقل شد. حواشی دادگاه بنیتا را در ادامه بخوانید...

بیشتر بخوانید: قاتل بنیتا در دادگاه چه گفت؟
بیشتر بخوانید: جزئیات دادگاه بنیتا .
بیشتر ببینید: عکس: دادگاه بنیتا .

بیشتر بخوانید: پدر بنیتا در دادگاه چه گفت ؟
در نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده قتل بنیتا نماینده دادستان، معاون حقوقی فرماندهی استان تهران، نمایندگانی از نیروی انتظامی پاکدشت و کارآگاهان حضور داشتند.
مهر نوشت: در اواسط جلسه رئیس کلانتری خاتون آباد (از توابع پاکدشت) به عنوان مطلع و با درخواست قاضی پرونده در جایگاه حضور یافت.
وی درخصوص اقدامات انجام شده از سوی کلانتری منطقه گفت: محلی که ماشین در آن پیدا شده یکی از خیابان های کم‌جرم منطقه بوده است.
وی افزود معمولا ما بر اساس جغرافیای جرم واحدهای گشت خود را فعال می کنیم.
این سروان نیروی انتظامی توضیح داد: من حتی نمی‌دانستم سارق چه کسی است و متهم ردیف اول را اکنون و برای بار اول در دادگاه می بینم. با توجه به اینکه خیابان مورد نظر از جمله خیابانهای کم‌جرم‌خیز بوده واحدهای گشت ما در آنجا کمتر تردد داشتند.
اين مامور مي‌خواست مابقی اقدامات کلانتری مربوطه را ارائه دهد که ناگهان غش کرد و روی زمین افتاد.
غش کردن این مامور نیروی انتظامی که به عنوان مطلع در دادگاه حضور داشت تنها حاشیه جلسه نبود. مادربزرگ بنیتا هم پس از حضور متهم ردیف اول در جایگاه و با دیدن وی حالش بد شد و با حالتی بسیار بد به بیرون از جلسه انتقال داده شد تا به بیمارستان اعزام شود.
اگرچه خانواده بنیتا در طول قرائت کیفرخواست و همچنین دفاعیات متهم با اشک و ناله به حرف‌هاي آنها گوش می‌دادند اما در لحظه‌ای که وکیل مدافع خانواده بنیتا پس از حضور در جایگاه شیشه شیر و شیرخشک بنیتا را به حضار دادگاه و رئیس دادگاه نشان داد علاوه بر خانواده بنیتا و بستگانش بسیاری از حضار نیز با مادر بنیتای هشت ماهه همدردی کردند.
کوشا وکیل مدافع خانواده مقتول با در دست داشتن شیشه شیر بنیتا خطاب به متهمان گفت: شما می توانستید فقط چند قطره آب یا کمی شیر از ساک بچه بیرون آورده و به وی بدهید تا تلف نشود.
کد N1764045