پرونده قتل بنیتا کوچولو | پدر بنیتا در دادگاه: آب و شیرخشک در ساک بنیتا بود +تصاویر

بنیتا, دادگاه بنیتا, عکس دادگاه بنیتا, عکس جسد بنیتا, تصاویر دادگاه بنیتا, عکس مادر بنیتا, مادر بنیتا, پدر بنیتا, پدر بنیتا دادگاه, عکس قاتل بنیتا در دادگاه, پرونده بنیتا, قاتلان بنیتا, بنیتا هشت ماهه, جسد بنیتا, مرگ بنیتا, بنیتا گمشده, عکس بنیتا, ماجرای بنیتا, قتل بنیتا, قاتل بنیتا, عکس های بنیتا, اعتراف قاتل بنیتا, اعترافات قاتل بنیتا, علت مرگ بنیتا, اعدام قاتل بنیتا, قتل عمد بنیتا, اعدام قاتل بنیتا, سابقه قاتل بنیتا, پرونده قاتل بنیتا, قتل بنیتا, اعدام قاتل بنیتا, قتل عمد, قتل غیرعمد,

پرونده قتل بنیتا کوچولو | دادگاه بنیتا امروز برگزار شد و جزئیات جدیدی از قتل بنیتا کوچولو دختر 8 ماهه در این جلسه بیان شد. پدر بنیتا امروز در دادگاه ماجرای سرقت خودرو را شرح داد. وکیل خانوده بنیتا نیز از وجود شیرخشک و آب در ساک بنیتا خبر داد. اعدام قاتل بنیتا، درخواست خانواده کودک بی گناه هشت ماهه است.

بیشتر بخوانید: جزئیات دادگاه بنیتا .

بیشتر ببینید: عکس: دادگاه بنیتا .
بیشتر ببینید: فیلم: قاتل بنیتا .

در جریان بررسی پرونده قتل بنیتا دختر بچه 8 ماهه، پدر بنیتای هشت ماهه در ادامه رسیدگی در جایگاه حاضر شد.

وی روز ماجرا را اینچنین تعریف کرد: «می‌خواستم به عیادت مادربزرگم به اراک بروم، وسایل را داخل ماشین گذاشته و در آخر نیز بنیتا را سوار ماشین کردم و ایکاش این کار نمی‌کردم. ماشین را جلوی پارکینگ پارک کرده و به همسرم گفتم که بیاید تا برویم. یک لحظه دیدم فردی سوار ماشین شد. خود را روی کاپوت ماشین انداختم، ویراژ داد که من را پرتاب کند و دنده عقب گرفت، به زمین کشیده و بدنم زخمی شد. همسرم آینه بغل ماشین را گرفت و به شبرنگ جدول کوبیده شد. دوباره حرکت کرده و کاپوت خودرو را گرفتم و دوباره ویراژ داد و سرم به خودروی سمند برخورد کرد.

پدر بنیتا ادامه داد: همسایه‌ها به دنبال ماشین رفتند و گوشی همسرم داخل ماشین بود که پس از ردیابی های لازم هفت دقیقه بعد از حادثه خاموش شد. او در فرصت مناسب به سرقت گوشی، وسایل داخل خوردو و تعویض لباس اقدام کرده است.

شاکی در جلسه دادگاه خطاب به متهم گفت: بچه من قدرت دفاعی نداشت، چه شکلی رهایش کردی؟

در ادامه وکیل اولیای دم در جایگاه حاضر شد. وی ضمن تقدیر از ریاست دادگاه و نماینده دادستان درعلنی برگزار کردن جلسه و هشدار برای سایرین اظهار کرد: با عنایت به اینکه صاحب اتومبیل مانع سرقت می‌شود، محمد و مهدی به سرکردگی احمد به سرقت مقرون به آزار پدر بنیتا اقدام کرده و رفتاری انجام می‌دهند که قابل بررسی است.

وی ادامه داد: محمد در همان ابتدا متوجه حضور کودک شده و طفل را رها می‌کند. این رها شدن تا زمان تلف شدن کودک در تاریخ ۳ مردادماه اتفاق می افتد و نرساندن غذا و نوشیدنی و اتفاقات دیگر موجب فوت این کودک شده است و این در حالی است که در ساک بنیتا وسایل حیات همچون آب و شیر خشک موجود بوده است و می توانسته مایه حیات او شود.
کد N1763906