نتیجه تحلیل قیمت جهانی طلا

الوارز

نمودار یک بازار سرمایه آزاد بر اساس تصمیمات فعالان آن الگوهایی را تشکیل می دهد که یک تحلیلگر حرفه ای می تواند از روی این الگوهای نموداری، تصمیمات آتی فعالان آن بازار را حدس زده و رفتار آن را پیش بینی کند.

البته مسلم است که باتوجه با ذات عمل پیش بینی، هیچ تحلیلگری نمی تواند 100% اوقات، رفتار آینده بازار را درست پیش بینی کند ولی هرچه تحلیلگر موفق تر باشد، درصد درستی تحلیلهای او بالاتر خواهد بود. در اینجا با ذکر یک مثال واقعی، این امر را بیشتر توضیح می دهیم :
در روز دوشنبه 22 خرداد، نمودار قیمت جهانی طلا شرایطی را بوجود آورد که باتوجه به آن، ما به کاربران خود توصیه کردیم که افت احتمالی قیمت جهانی طلا در روزهای آینده به سمت حدود 1195 دلار می تواند یک فرصت بسیار مناسب و کم ریسک برای خرید سکه و طلا باشد چون احتمالا بعد از این افت موقتی، قیمت جهانی طلا به شدت و به سمت بالای 1300 دلار تقویت خواهد شد.
( لینک مشاهده خود تحلیل : تحلیل "بلند مدت"  "بلند مدت" اونس  طلا - دوشنبه : 22 خرداد )
در روزهای بعد از تحلیل افت قیمت جهانی طلا ادامه یافت و نهایتا در روز 10 تیر ماه، تا سطح 1204 دلار نیز افت کرد ولی پس از آن دوباره روند صعودی قیمت جهانی طلا آغاز شد و امروز بالاخره توانست خود را به بالای 1300 دلار برساند. . نمودار زیر وضعیت قیمت جهانی طلا را در طی این مدت نمایش داده و شما می توانید مسیر پیشنهادی تحلیل را با مسیر واقعی طی شده مقایسه کنید.


مسیر بعدی قیمت جهانی طلا چه خواهد بود؟ این افزایش قیمت طلا تا کجا ادامه خواهد داشت؟
شما با بازدید روزانه از تحلیلهای تیم آنالیز "الو ارز" در مورد بازارهای مختلف می توانید از وضعیت واقعی بازار آگاه شوید و از خرید و فروشهای هیجانی تحت تاثیر اخبار و شایعات و ضرر و زیانهای احتمالی آن ناشی از آن مصون بمانید.
تیم آنالیز الو ارز
www.AloArz.com
کد N1759641