پیام جدید آزاده نامداری درباره عکس‌های جنجالی / حقایقی هست که نمی‌دانید

رسانه,آزاده نامداری

آزاده نامداری در آخرین پست اینستاگرام خود از خواهران و برادران مومنش خواست او را عفو کنند و بدانند حقایقی هست که نمی‌دانند.

به گزارش ایلنا، آزاده نامداری مجری تلویزیون که طی یک ماه اخیر با حاشیه‌های بسیاری روبرو بوده روز گذشته در اینستاگرام خود نوشته است:
«سلام 

روزهای تلخی بر من، همسرم و خانواده‌ام گذشت، چرا که محکوم شدیم به آنچه که در خیالمان هم نمی‌گنجید. 

ما صدها کاستی و نقص داریم و خود آگاه‌تر از همه بدان هستیم، اما بدانیم آن همه قضاوت درست و نادرست در مورد رفتار، گذشته و خانواده ما، بیش از آنکه نقد ما باشد، نقد جامعه ماست. 

نه از مغرض‌ها که هرچه کنی، حرف خودشان را می‌زنند و تصمیم خودشان را حق مطلق می‌دانند. نه از لشکر بافنده‌ها که بی‌ترس از خدا هرجایی دغل و دروغ می‌سازند و هر جمله و کلمه‌ای را به آب می‌آورند. نه از قضاوت‌گران سرخود که دانسته و ندانسته هر تهمتی می‌زنند و هر بهتانی می‌بندند و نه از بددل‌هایی که از تماشای رنج دیگران لذت می‌برند و از غصه بقیه شاد می‌شوند توقعی ندارم. 

من آزاده نامداری، از خواهران و برادران مومنم می‌خواهم که مرا عفو کنند و بدانند حقایقی هست که نمی‌دانند. شاید روزی برسد که دیگر نیازی به توضیح نباشد و همه چیز آشکار شود. من همواره مهر شمارا در همه شرایط زندگیم فراموش نمی‌کنم و امیدوارم این بار هم درکم کنید. ممنونم.

آزاده نامداری»

کد N1755186