روش طبیعی تسکین سردرد +عکس

اخبار سلامت, سلامت فرد, درد, کاهش درد, تسکین درد, علت درد, کاهش طبیعی درد, راهکار طبیعی کاهش درد, درمان درد, درمان طبیعی درد, سردرد, کاهش سردرد, تسکین سردرد, علت سردرد, کاهش طبیعی سردرد, راهکار طبیعی کاهش سردرد, درمان سردرد, درمان طبیعی سردرد

دردهایی مانند دندان درد و میگرن چنان شایع هستند که فرد برای تسکین آنها بی درنگ به فکر استفاده از مسکن می افتد، طب فشاری روشی متفاوت برای برخ،ورد با این دردها ارائه می دهد.

طب فشاری و سوزنی از روش های درمانی است که پیشینه آن به طب باستان چین (TCM) باز می گردد.

بر اساس طب چینی، ۱۲ کانال اصلی در بدن وجود دارد که هر کانل به چند ارگان ارتباط دارد و به حفظ سلامت فرد کمک می‌کند.


در سلامت آفتاب بخوانید:

راهکار طبیعی برای کاهش درد مفاصل


اگر یکی از نقاط طب فشاری یا سوزنی در مسیر کانال انرژی دچار اختلال شود می‌تواند موجب ایجاد درد یا بیماری در فرد شود.

متخصصان طب فشاری از انگشتان، کف دست‌ و آرنج‌ها استفاده می‌کنند تا با فشار یکی از نقاط مشخص شده انرژی موجود در کانال‌ها را دوباره به جریان بیندازند.


بسیاری از افراد برای تسکین درد به متخصص طب فشاری مراجعه می‌کنند و متخصص طب فشاری به کمک نقاطی به نام مریدین در تسکین درد به فرد کمک می کند.

مریدین مسیرهای رگ مانندی هستند که بر اساس طب باستانی چین مسیر حرکت انرژی در بدن هستند و در طب سوزنی و طب فشاری به آنها نقاط رفلکسی می گویند و برای درمان بیماری ها از تحریک این نقاط از فشار یا سوزن استفاده می‌شود.

هر مریدین با یک عضو یا سیستم بدن در ارتباط است، در طب فشاری به جای سوزن از فشار استفاده می کنیم تا فشارهای عمیق بر روی نقاط موثر ایجاد و از آن به عنوان یک روش برای تسکین درد و علائم برخی بیماری ها استفاده کنیم.


ما به شما یک روش طب فشاری برای تسکین برخی دردهای شایع را معرفی می کنیم.

با فشار نقطه ای به نام هگو یا ( Large Intestine 4) که بین انگشت شست و اشاره در قسمت انحنا و گوشتی عضله دست قرار دارد می توانید بدون مصرف مسکن می‌توانید سردرد و میگرن خود را تسکین ببخشید.

با فشار این نقطه که به طور مخفف نقطه LI4 نیز نامگذاری می شود می توان دندان‌درد، خونریزی و گرفتگی بینی، درد گردن و شانه، درد آرتروز و مشکل یبوست را درمان کرد.

باید توجه داشت که فشار این نقطه با انرژی سایر نقاط بدن در ارتباط است و به همین دلیل زنان باردار نباید این کار را کار را برای تسکین دردها انجام دهند.

کد N1754414