اولین جلسه مجمع با اعضای جدید ۴ مهر برگزار می‌‌شود

سیاست داخلی,محسن رضایی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به جلسات دوره جدید مجمع گفت: اولین جلسه مجمع تشخیص ۴ مهر در محل جدید برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، نشست خبری محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به مناسبت آغاز هفتمین دوره مجمع تشخیص صبح امروز برگزار شد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به جلسات دوره جدید مجمع گفت: اولین جلسه مجمع تشخیص ۴ مهر در محل جدید برگزار می‌شود.

او ضمن تسلیت شهادت امام جواد گفت: از مقام معظم رهبری تشکر می‌کنم که مجددا مسئولانی را در مجمع برگزیدند تا امر مشاوره، کارشناسی در سطح عالی ادامه پیدا کند و اهتمام ایشان به تصمیم‌گیری‌های متخصصانه در طول رهبری شان و اجرای سیاست‌های کلی مشاهده شده است.

رضایی بیان کرد: صمیمانه از این که به ما مسئولیتی دادند، تشکر می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم در طول خدمت انتظارات مقام معظم رهبری را برآورده کنیم.

دبیر مجمع تشخیص با ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد اظهار داشت: مجمع تشخیص مصلحت نظام در ربع قرنی که در مساله سیاست‌گذاری، حل اختلافات بین شورای نگهبان و مجلس، مسئولیت دارد، ۲۰۲ مصوبه را اصلاح کرده است و همچنین ۱۸۷ اختلافیه بوده که در زمینه مبارزه با فساد، پیشگیری از وقوع جرم، دارایی مسئولان به ما ارائه شده که آنها را حل و فصل و رفع اختلاف و ابلاغ کرده‌ایم.

او ادامه داد: ۴۶ معضل  در مجمع تشخیص مصلحت نظام حل و فصل شده که از جمله آن بودجه سری است که باید در اختیار رئیس‌جمهور  باشد که در زمان دولت آقای خاتمی این موضوع حل و فصل شد. ادامه دارد...

 

 

کد N1754180