«حمید صفت» از «قتل عمد» تبرئه می شود؟ | خواننده رپ چقدر شانس دارد؟

اخبار حوادث قتل, حمید صفت, قتل حمید صفت, دستگیری حمید صفت, آهنگ حمید صفت, اهنگ حمید صفت, دانلود حمید صفت, حمید صفت قاتل, ناپدری حمید صفت, پدر حمید صفت, خواننده قاتل, حمید صفت خوننده رپ, خواننده رپ قتل, عکس حمید صفت, حمید صفت عکس, خواننده حمید صفت, ماجرای حمید صفت, حمید صفت عکس, مصاحبه با حمید صفت, قتل ناپدری حمید صفت, قتل عمد حمید صفت, حمید صفت قتل عمد, حمید صفت تبرئه,

ماجرای حمید صفت؛ قتل عمد، غیرعمد یا...؟ | وکیل حمید صفت می گوید این خواننده معروف رپ به دلیل حضور در محل درگیری متهم به قتل عمد است، اما چون ناخواسته وارد دعوا با پدر خوانده شده، و چون پدرخوانده اش سابقه بیماری داشته، و چون حمید صفت اقدام کشنده ای نکرده، باید در خصوص اتهام قتل عمد حمید صفت بیشتر رسیدگی شود...

بیشتر بخوانید: حمید صفت قتل ناپدری را روایت کرد
بیشتر بخوانید: پدر حمید صفت کیست؟
بیشتر ببینید: عکس| حمید صفت قتل را پذیرفت؟

وکیل حمید رضا صفت خواننده ، درخصوص چگونگی رسیدگی به پرونده موکل خود گفت:هنوز تحقیقات مقدماتی در خصوص پرونده حمید رضا صفت انجام نشده است، پس از تحقیقات مقدماتی ، تصمیم گیری قضایی آغاز خواهد شد.
مجید امجدی فخر به اتهام حمید رضا صفت اشاره کرد وافزود: اتهام ایشان به دلیل اینکه در محل ضرب وجرح حضور داشتند قتل عمد است. اما چون اقدام کشنده ای انجام ندادند واز وسیله ای نیز استفاده نکردند و پدر خوانده ایشان نیز از قبل دچار کسالت بودند لذا باید درخصوص این اتهام رسیدگی دقیق تری صورت گیرد.
وی در پاسخ به این پرسش که چرا اتهام قتل عمد بر حمید صفت زده شده است ادامه داد: مادامی که مدارکی دال بر رد قتل عمد ارائه نشود ایشان همچنان متهم به قتل عمد هستند. البته باید گفته شود آقای صفت ناخواسته وارد یک درگیری خانوادگی شده و کسالت پدر خوانده ایشان که شامل بیماری قند و بیماری قلبی نیز می تواند مزید بر علت شده باشد.
امجدی با اشاره به اینکه روند رسیدگی به پرونده موکلش ممکن است حداقل ۴ ماه بطول بینجامد گفت: فعلا امکان آزادی آقای صفت با وثیقه وجود ندارد ایشان همچنان در بازداشت موقت بسر می برند تا تحقیقات پزشکی قانونی و اظهارات شهود اعلام شود آن وقت بازپرس پرونده تصمیم گیری می کنند.
وکیل حمیدرضا امجد همچنین از حضور برادر مقتول و سفرش از آلمان به تهران به عنوان اولیای دم خبرداد.
حمید رضا صفت خواننده سبک رپ کشورمان، سه روز قبل به اتهام قتل عمد پدرخوانده خود بازدداشت شد. وی در اعترافات اولیه خود عنوان داشت که پس از تماس برادرم از کشور امریکا مبنی بر اینکه مقتول با مادرم درگیر شده، به سرعت خودم را به خانه رساندم؛ زمانی که به موضوع درگیری او با مادرم اعتراض کردم با یکدیگر درگیر شدیم که طی درگیری متوفی را مورد ضرب و جرح قرار دادم.
از آنجا که پدرخوانده وی سه روز پس از این درگیری در بیمارستان درگذشت اکنون وی به اتهام قتل پدرخوانده خود در زندان بسر می برد.
منبع : جام جم انلاین
کد N1753688