اختلاف خونبار خانوادگی

داماد سابق با گلوله از مادرزن انتقام گرفت

اخبار حوادث, قتل, جنایت, آدمکشی, رابطه نامشروع, قتل مادر زن, داماد قاتل, انتقام, مادرکشی, اختلاف خانوادگی, نیشابور

داماد سابق خانواده نیشابوری که با همدستی دو مرد دیگر، مادر زن پیشینش را با شلیک گلوله کشته و دختر جوان او را مجروح کرده بود ، کمتر از یک روز دستگیر شد.

به گزارش آفتاب از ایران: داماد سابق خانواده نیشابوری که با همدستی دو مرد دیگر، مادر زن پیشینش را با شلیک گلوله کشته و دختر جوان او را مجروح کرده بود ، کمتر از یک روز دستگیر شد.
به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، شامگاه جمعه در خیابان طالقانی شهرستان نیشابور، دو جوان موتورسوار که نقاب‌هایی بر صورت داشتند با حمله به یک خودروی ال 90 اقدام به تیراندازی به سوی سرنشینان آن کردند. در این حادثه زن 50 ساله‌ای که راننده خودرو بود با شلیک گلوله به قتل رسید و دختر 21 ساله این زن که در صندلی کناری‌اش نشسته بود، مجروح شد. ضاربان پس از این تیراندازی بسرعت متواری شدند.
سردار قادر کریمی فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی به خبرنگار حوادث «ایران» گفت: ساعت 2 بامداد جمعه 27 مردادماه مأموران در جریان یک تیراندازی و قتل در خیابان طالقانی قرار گرفتند و به خاطر حساسیت موضوع طرح مهار را اجرا کردند. بازپرس ویژه قتل و پزشکی قانونی به محل اعزام شدند و پس از تحقیقات مقدماتی مشخص شد سرنشینان خودرو مادر، دختر و پسر 12 ساله‌اش بودند که در بازگشت از مراسم عروسی، برای گرفتن دارو مقابل داروخانه‌ای توقف کرده و هدف شلیک مردان نقابداری که در تعقیب‌شان بودند قرار گرفته‌اند.
سردار کریمی گفت: با توجه به سرنخ‌هایی که سرهنگ بیات مختاری کارآگاه پلیس به‌دست آورد یکی از متهمان فراری ساعت 9 صبح دیروز با خودرو پراید در 40 کیلومتری جاده نیشابور به مشهد نزدیک روستای عصمت آباد دستگیر شد. پس از دستگیری این جوان 29 ساله مشخص شد او داماد سابق مقتول است که به خاطر اختلافات گذشته این نقشه انتقامجویانه را طراحی و اجرا کرده است. متهم پس از اعتراف به این جنایت دو همدستش را نیز معرفی کرد و مأموران موفق شدند دو مرد 26 و 27 ساله را دستگیر کنند و یک اسلحه دولول نیز از مخفیگاه آنها کشف شد.

کد N1753146