دولت دوازدهم تمام همت خود را برای اجرا قانون اساسی و خواست رهبری و مردم بکار گیرد

حقوقی قضایی,محسنی‌اژه‌ای

معاون اول قوه‌قضاییه گفت: امیدوارم دولت دوازدهم تمام همت خود را برای اجرا قانون اساسی و خواست رهبری و مردم به کار گیرد و به اولویت‌ها از جمله اشتغال، تولید و تحقق اقتصاد مقاومتی بپردازند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی‌اژه‌ای در یکصد و شانزدهمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه، گفت: امیدوارم آنچه به نفع کشور و ما است بر زبان و قلم ما جاری شود.

سخنگوی قوه‌قضاییه پیشاپیش هفته دولت را تبریک گفت و اظهار کرد: یاد شهیدان رجایی و باهنر  و همچنین شهید لاجوردی و قدوسی و همه کسانی که توسط مزدوران و تروریست‌ها شهید شدند را گرامی می‌داریم. هفته‌ای که گذشت سالروز بازگشت آزادگان بود. این روز را خدمت آزادگان و خانواده‌ آنها تبریک عرض می‌کنم.

او با اشاره به رای اعتماد مجلس به وزرای دولت دوازدهم گفت: انشالله هرچه سریع‌تر دولت کار خود را شروع کند و امیدوارم که تمام همت خود را برای اجرا قانون اساسی و خواست رهبری و مردم به کار گیرد و به اولویت‌ها از جمله اشتغال، تولید و تحقق اقتصاد مقاومتی بپردازند.

معاون اول دستگاه قضایی ادامه داد:  قوه‌قضاییه به نوبه خود با تمام توان در جهت تحقق این امور و مخصوصا مسائل مربوط به سرمایه‌گذاری و اشتغال و رفع گرفتاری های مردم تمام کمک خود را به کار خواهد برد.

ادامه دارد

کد N1753103