امکانات جدید اینستاگرام را بشناسید

فناوری, اینستاگرام, امکانات جدید, کاربران اینستاگرام, شبکه اینستاگرام, فضای مجازی

اینستاگرام با اضافه کردن امکاناتی مشابه اسنپ چت در حالت پیام های مستقیم (Direct Message) ، سعی در افزایش جذابیت این اپلیکیشن برای کاربران دارد.

به گزارش آفتاب از رسانه کلیک: اینستاگرام با اضافه کردن امکاناتی مشابه اسنپ چت در حالت پیام های مستقیم (Direct Message) ، سعی در افزایش جذابیت این اپلیکیشن برای کاربران دارد.


اساسی ترین فاکتور در اینستاگرام تصاویر هستند و چه امکانی بهتر از پاسخ دادن به یک عکس با عکسی دیگر. در آپدیت جدید اینستاگرام (نسخه ۱۰٫۳۴) برای هر دو سیستم عامل اندروید و IOS می توان علاوه بر ارسال متن و استکیر در حالت دایرکت، با تصاویر و ویدیوهایی که بعد از مشاهده توسط گیرنده پیام باطل می شوند نیز به پیام ها پاسخ داد.

قابلیت هایی نظیر ویرایش تصاویر و ویدیوها و همچنین اضافه کردن متن و استیکر به آن ها از جمله مواردی هستند که باعث می شود تا کاربران بتوانند پیام های مناسب تر و بهتری را در پاسخ به یکدیگر ارسال کنند.

این یک راه هوشمندانه برای افزایش جذابیت پیام های دایرکت در اینستاگرام است، و شاید الگو گرفتن از قابلیت های اسنپ چت همچنان بتواند مخاطبان این اپلیکشین را برای استفاده از آن تشویق کند.
کد N1752611