خبر

شاهد اقدامات بسیار خوبی در حوزه راه، راه‌آهن، بنادر و هواپیمایی هستیم

رئیس‌جمهوری با تاکید بر اینکه مسکن مهم‌ترین بخش مورد پیگیری در دوره جدید خواهد بود، گفت: امیدوارم بتوانیم از وجود آقای آخوندی با تخصص‌ها، ...

رئیس‌جمهوری با تاکید بر اینکه مسکن مهم‌ترین بخش مورد پیگیری در دوره جدید خواهد بود، گفت: امیدوارم بتوانیم از وجود آقای آخوندی با تخصص‌ها، لیاقت، نشاط و فعال بودنشان در دولت دوازدهم به‌ویژه در زمینه‌های اقتصادی استفاده کنیم و شاهد خلاص شدن هرچه سریع‌تر از طرح مسکن مهر و ورود به سایر بخش‌ها باشیم. حسن روحانی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه شاهد حرکات خوبی در بخش مسکن طی دولت دوازدهم خواهیم بود، گفت: قطعا در این دوره شاهد هماهنگی خوبی بین شهرداری و شورای شهر جدید منتخب و وزارت راه و شهرسازی خواهیم بود، مشکلی که در دولت قبل همواره به چشم می‌خورد. دکتر روحانی همچنین اضافه کرد: در دولت یازدهم شاهد انجام اقدامات خوبی در حوزه راه، راه‌آهن، بنادر و هواپیمایی بودیم که آقای آخوندی فردی پرتلاش و دارای برنامه‌های خوب در این بخش‌ها بودند. رئیس‌جمهوری ادامه داد: در حال حاضر می‌بینیم که چابهار طی ۴ سال گذشته دارای نشاط اقتصادی و اینچه‌برون از طریق راه‌آهن به شمال متصل شده، امید است که در سال‌های پیش‌رو شاهد بهره‌برداری از راه‌آهن چابهار-زاهدان-خراسان نیز باشیم.

 

وی درباره وضعیت ریلی ۵ استان فاقد خط ریلی نیز بیان کرد: این ۵ استان یا در این مدت به شبکه ریلی کشور متصل شده یا به‌زودی متصل خواهند شد که کار بسیار مهم و بزرگی به‌شمار می‌رود. دکتر روحانی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید براینکه طی دولت یازدهم فعالیت‌های مهمی در حوزه جاده‌ای، آزادراهی به‌ویژه در آزادراه تهران-شمال انجام شده است، گفت: خوشبختانه امروز بخشی از این محور که از هر سه بخش دارای معضل بود به اتمام رسیده و بخشی دیگر دارای پیشرفت بسیار خوبی است. دکتر روحانی همچنین خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم از وجود آقای آخوندی با تخصص‌ها، لیاقت، نشاط و فعال بودنشان در دولت دوازدهم به‌ویژه در زمینه‌های اقتصادی استفاده کنیم و شاهد خلاص شدن هرچه سریع‌تر ایشان از طرح مسکن مهر و ورود به سایر بخش‌ها باشیم.

کد N1752113