کارگردان معروف بار دیگر به تجاوز جنسی متهم شد

اخبار حوادث, تجاوز, تجاوز به دختر ۱۶ ساله, تجاوز به دختر جوان, کارگردان معروف تجاوز, رومن پولانسکی, رومن پولانسکی تجاوز, تجاوز به دختر زیر سن, کارگردان فیلم تجاوز, فیلم تجاوز دختر, فیلم تجاوز دختر جوان, فیلمساز تجاوز دختر جوان, تعرض به دختر جوان, رابطه نامشروع دختر جوان, ارتباط نامشروع دختر جوان

زنی که مدعی است ۴۴ سال پیش در سن ۱۶ سالگی مورد تجاوز رومن پولانسکی کارگردان معروف قرار گرفته، «رابین» نام دارد.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، زنی که با نام رابین شناسایی شده اظهار می‌دارد که در سال 1973 میلادی در سن 16 سالگی مورد تجاوز جنسی پولانسکی قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید:
تجاوز به دختر ۲۲ ساله به خودکشی او انجامید
تجاوز به دختر 17 ساله در تاکسی توسط 2 مرد!

دیروز سه شنبه سومین زن برای اتهام تجاوز جنسی پولانسکی در 40 سال قبل به دادگاه آمد. این زن با نام رابین در کنفرانس خبری در لس‌آنجلس گفت که قربانی تجاوز اسطوره فیلمسازی فرانسه و لهستان پولانسکی قرار گرفته است.

این زن اظهار داشت که 40 سال پیش در 16 سالگی مورد تجاوز این کارگردان قرار گرفت روز بعد به دوستش ماجرا را گفت که پولانسکی چه بلایی سرش آورده است. خانم رابین این اظهارات را از روی کاغذی که از قبل نوشته بود در کنفرانس خبری می‌خواند.

این زن دلیل سکوتش را در این مدت چهار دهه اینچنین عنوان کرد که نمی‌خواسته پدرش تحت تاثیر این حادثه باعث حادثه‌ای شود و انتقام جویی کند و باقی عمرش را به زندان برود.

گلوریا آلرد وکیل این خانم گفت که این تجاوز در کالیفرنیای جنوبی اتفاق افتاده است و موکلم فعلا از ذکر هرگونه جزییات خودداری می‌کند. هرچند داداگاه در جلسه بعدی او را برای ارائه شواهد و مدارک فرا خواهد خواند.
کد N1751588