ماجرای اعتصاب غذای مهدی کروبی | علت اعتصاب غذای کروبی چیست؟ +جزئیات

کروبی, مهدی کروبی, عمل قلب کروبی, آخرین وضعیت سلامت کروبی, سلامت کروبی, محمدحسین کروبی, شیخ مهدی کروبی, حصر, فتنه, رفع حصر, اعتصاب غذای کروبی, ماجرای اعتصاب غذای کروبی, اعتصاب غذای خشک, علت اعتصاب غذای کروبی, ماجرای اعتصاب غذای کروبی, اعتصاب غذای مهدی کروبی, کروبی چرا اعتصاب غذا کرد,

ماجرای اعتصاب غذای مهدی کروبی | مهدی کروبی اعتصاب غذای خشک کرده است. این را فرزند مهدی کروبی گفته و در توضیح ماجرای اعتصاب غذای کروبی تصریح کرده که پدرم می گوید هیچ چیزی جز محاکمه علنی نمی‌خواهد.

بیشتر بخوانید: روحانی اعتصاب غذای کروبی را پیگیری کند!
فرزند مهدی کروبی با تایید خبر اعتصاب غذای پدرش گفت: ایشان بعد از نماز صبح امروز (چهارشنبه 25 مرداد ماه)، اعتصاب غذای خشک کرده اند و درخواست محاکمه علنی دارند.
محمدحسین کروبی در گفت و گو با خبرنگار جماران، گفت: پدرم می گوید هیچ چیزی جز  محاکمه علنی نمی‌خواهد. ایشان آخرین بار به وزیر بهداشت که به بیمارستان آمده بود نیز گفتند که اگر من به خانه برگردم درخواست محاکمه دارم و به خاطر همین علی‌رغم بیماری قلبی اعتصاب غذا خواهم کرد تا درخواست من را اجابت کنند.
وی با تاکید اینکه کل چیزی که پدرم می‌خواهد محاکمه علنی است افزود: پدر می گوید که در این سال‌ها هر چه خواستند به ما تهمت و افترا زدند و می‌خواهد در دادگاهی علنی به این تهمت ها و افتراها جواب دهد.
فرزند کروبی گفت: البته حضور نیروهای امنیتی در داخل منزل نیز باعث ناراحتی پدرم شده است. یکی دیگر از درخواست‌های ایشان خروج نیروهای امنیتی از داخل منزل است. ایشان می‌گویند این اولین باری است که مامورین داخل منزل هستند و این هیچ منطقی نیست.
گفتنی است ساعتی پیش در شبکه های مجازی خبری مبنی بر اعتصاب غذای حجت الاسلام و المسلمین مهدی کروبی منتشر شده بود.
فاطمه کروبی، همسر آقای کروبی نیز در مصاحبه‌ای گفته است: کروبی به عنوان رئیس اسبق قوه قانونگذاری معتقد هستند هرگونه مجازاتی اگر بناست اعمال شود باید از طریق دادگاه باشد. آقای کروبی بر این باورند که ادامه این روند بدون طی شدن مراحل دادرسی امریست خطرناک. از این منظر ایشان تاکید کردند که نسبت به رای صادره احتمالی اعتراضی نخواهند کرد. انتظار صریح ما این است که ماموران امنیتی از منزل بیرون روند و با یک کیوسک امنیتی یا پست انتظامی رفت آمدها را کنترل کنند.
کد N1751330