مسافرم؛ پول بازگشت ندارم!

سوءاستفاده 17 میلیون تومانی: زنی که احساسات شهروندان را به بازی گرفت

اخبار حوادث, زن جوان, اغفال, فریبکاری, کلاهبرداری, اغفال زن جوان, کلاهبرداری زن جوان, زن جوان سواستفاده, زن جوان مجرم, اطلاعات حساب

سجادپور- ماموران کلانتری بانوان مشهد، زن جوانی را که با طرح یک نقشه حساب شده و با سوءاستفاده از عواطف و احساسات شهروندان، میلیون ها تومان به جیب زده بود، دستگیر کردند.

به گزارش آفتاب از خراسان: ماموران کلانتری بانوان مشهد، زن جوانی را که با طرح یک نقشه حساب شده و با سوءاستفاده از عواطف و احساسات شهروندان، میلیون ها تومان به جیب زده بود، دستگیر کردند. به گزارش خراسان، ماموران دایره تجسس کلانتری بانوان مشهد در پی کسب گزارش های مردمی مبنی بر این که زن جوانی در مشهد با شگردی خاص از شهروندان کلاهبرداری می کند، تحقیقات خود را در این باره آغاز کردند. بررسی آنان نشان می داد زن جوان در مناطقی که زائران تردد می کنند، با چهره ای غمگین حضور می یابد و با مظلوم نمایی وانمود می کند که قصد گدایی ندارد و مسافری در راه مانده است که پولی برای بازگشت به شهرش ندارد!! و این گونه از شهروندان کلاهبرداری می کند. بنابراین ماموران انتظامی با ردیابی های اطلاعاتی موفق شدند این زن جوان را که با اقداماتی فریبکارانه از عواطف زائران و مجاوران در مشهد سوءاستفاده می کرد، شناسایی و دستگیر کنند. این زن که برای بازجویی به کلانتری بانوان هدایت شده بود، در اظهارات خود اعتراف کرد: شماره حساب بانکی ام را روی تکه های کاغذ نوشته بودم و به هر کدام از شهروندان که احساس می کردم بیشتر تحت تاثیر حرف هایم قرار گرفته اند، می دادم و از آنان می خواستم تا پولی را برای بازگشت به شهرم به این شماره حساب واریز کنند! کسانی که قصد کمک به مرا داشتند، شماره حساب را می گرفتند ولی نمی دانم چند نفر به حسابم پول ریخته اند! گزارش خراسان حاکی است: با دستور قضایی، در بررسی شماره حساب بانکی این زن مشخص شد که طی مدت کوتاهی شهروندان 17 میلیون و 130 هزار تومان به حساب بانکی وی واریز کرده اند. بنابر گزارش خراسان در همین باره معاونت اجتماعی پلیس خراسان رضوی توصیه کرد: شهروندان کمک های مالی خود را از طریق مراجع قانونی مانند بهزیستی و کمیته امداد به دست افراد نیازمند برسانند چرا که بسیاری از مجرمان در پوشش های مختلف ظاهر می شوند و پس از به دست آوردن اطلاعات شخصی یا حساب بانکی افراد، اقدام به ارتکاب جرم می کنند.
کد N1751172