انتقام سپاه از داعش به روایت سخنگوی سپاه | عملیات انتقام شروع شد؟

محسن حججی, شهادت محسن حججی, شهید محسن حججی, شهادت حججی, شهید حججی, حججی, انتقام شهید حججی, انتقام ایران از داعش, عملیات شهید حججی, انتقام سپاه از داعش, سر بریده حججی, سر بریده محسن حججی, انتقام از داعش, عملیات سپاه علیه داعش, فیلم انتقام سپاه از داعش, انتقام حججی, فیلم حججی, فیلم داعش, فیلم جدید عملیات شهید حججی, فیلم جدید انتقام از داعش, ماجرای انتقام ایران از داعش, فیلم انتقام حججی, فیلم حججی, سردار شریف, رمضان شریف,

انتقام سپاه از داعش | سخنگوی سپاه پاسداران درباره انتقام سپاه از داعش و انجام عملیات شهید محسن حججی توضیح داد. سردار رمضان شریف گفت: تا برچیده شدن بساط تروریسم تکفیری از ارتش و نیروهای مردمی سوریه حمایت می کنیم...

بیشتر ببینید: فیلم انتقام سپاه از داعش .
سخنگوی سپاه پاسداران: انتقام سخت از داعش و تکفیری ها بواسطه شهادت "شهید حججی" و مدافعان حرم در دستور کار سپاه قرار دارد و در زمان مقتضی عملیاتی می شود.
انتقام سخت از داعش در دستور کار قرار داردبه گزارش خبرگزاری صداوسیما ؛ به نقل از سپاه نیوز‌؛ سخنگوی سپاه پاسداران با تأکید بر اینکه سپاه عملیات مستقل زمینی در سوریه نداشته است، گفت: انتقام سخت از داعش و تکفیری ها بواسطه شهادت شهید حججی و مدافعان حرم در دستور کار سپاه قرار دارد و در زمان مقتضی عملیاتی می شود.
شبکه خبری المیادین صبح امروز با انتشار خبری اعلام کرد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عملیات گسترده ای را به منظور گرفتن انتقام خون شهید حججی که چند روز پیش توسط تروریست های تکفیری در سوریه به شهادت رسید، در منطقه ای به نام «حمیمه» در این کشور آغاز کرده است.
در همین خصوص به منظور روشن شدن موضوع ،سردار سرتیپ پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در گفتگویی با اشاره به انتشار این خبر اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فضل الهی، مصمم تر از گذشته حمایتهای مستشاری خود از ارتش و نیروهای مردمی سوریه را تا برچیده شدن بساط تروریسم تکفیری از این کشور ادامه خواهد داد.
کد N1751150