مشهد در مهر ماه با کمترین قیمت

تور دبی,توز مشهد,تور کیش,مانلی پرواز

یک خبر داغ و ویژه برای کسانی که در ایام تعطیلات و تابستان نتوانسته اند سفر کنند مانلی پرواز در مهر ماه 96 قیمت تور مشهد را به طور شگفت انگیزی کم میکند تا همه بتوانند با تور هوایی مشهد به زیارت ثامن اللحجج (ع) بروند که این تور شامل هتل آپارتمان درجه یک به همراه صبحانه و ناهار و شام می باشد.

این کاهش نرخ در مهر ماه فرصت مناسبی است که بتوانید یک سفر خوب و کم هزینه داشته باشید. تور مشهد از جمله تورهایی است که در هر شهری از ایران که زندگی می کنید می توانید این تور را از مانلی پرواز بخواهید. ما برای هر شهری از ایران عزیزمان پکیج مخصوص همان شهر را ارائه می‌دهیم، مانند تور هوایی مشهد از اهواز، تور ارزان مشهد از شیراز، تور مشهد از قم و ...
پس هم وطنان گرامی از همین حالا برای پاییز 96 برنامه ریزی کنید حتی اگر مایل بودید میتوانید با کارشناس فروش تور مشهد هم تماس بگیرید و از او مشاوره رایگان دریافت کنید و در صورت لزوم از او بخواهید تا تور را برای شما رزرو کند. برای مهر ماه که این همه افت قیمت داریم بهترین فرصت است که تلافی تابستانی که به سفر نرفته ایم را در بیاریم.

کیش فقط 290.000 تومان!!!!
تا به حال با این قیمت به کیش سفر کرده اید؟
290.000 تومان برای سفر به بهترین جزیره ایران باور نکردنی اما شدنی است شما با این قیمت هم به هتلی میروید که کیفیت خوبی دارد هم از سفرتان در مهر 96 نهایت لذت را میبرید. در مهر ماه که هوا به سمت خنکی میرود بهترین زمانی است که از هوای دلچسب جزیره استفاده کنیم و از تفریحات هیجان انگیز آن لذت ببریم. 
کیش با وجود هتل های بسیار زیبا ، رستوران های عالی درجه یک، تفریحات دریایی، جزو مناطق گردشگری برتر در دنیا است  و واقعا این قیمتی که برای مهر ماه در نظر گرفته شده بسیار کم و مناسب است پس تا دیر نشده برنامه ریزی سفر را انجام دهید با یک تماس تلفنی با کارشناس فروش تور کیش مشاوره رایگان را از او بگیرید هدف ما این است که بتوانیم قیمت های بازار را بشکنیم و به عنوان نرخ شکن تورهای مسافرتی تمامی هموطنان را به یک سفری ایده آل و فراموش نشدنی ببریم انتخاب مقصد سفر با شما و ارائه ارزان ترین پکیج ها از مانلی پرواز.


دبی درپاییز 95..
بلاخره انتظار به پایان رسید پاییز آمد فصل شروع سفر به دبی آغاز شد بهترین فصل سال برای تفریحات دبی پاییز میباشد. خنکی هوای دبی در پاییز همه ی لحظات سفر را برای گردشگران زیبا و دلچسب میکند و به راحتی در هر ساعتی از روز که بخواهند میتوانند به گردش بروند نگران رزرو هتل نباشید شما با قیمت هایی بسیار کم و مناسب میتوانید در هتل های لوکس اقامت داشته باشید. تور دبی با هزینه های برنامه ریزی شده کاملا بهینه میباشد و هیچ کدام از المان های سفر در آن حذف نشده است.

کد N1750659