فرمانده انتظامى شهرستان تربت جام خبر داد:

عکس خصوصی دختر جوان لو رفت | دو بار خودکشی دختر تربت جامی

اخبار حوادث, خودکشی, خودکشی دختر جوان, خودکشی دختر, خودکشی نافرجام دختر جوان, خودکشی نافرجام دختر, عکس لو رفته, عکس خصوصی, عکس دختر جوان, انتشار عکس دختر جوان, نامزد سابق

فرمانده انتظامى شهرستان تربت جام از شناسايى و دستگيرى عامل هتك حرمت و انتشار تصاوير خصوصى دختر جوان در اين شهرستان خبر داد و گفت: در پی این عمل مجرمانه دختر جوانی قصد خودکشی داشت.

فرمانده انتظامى شهرستان تربت جام از شناسايى و دستگيرى عامل هتك حرمت و انتشار تصاوير خصوصى دختر جوان در اين شهرستان خبر داد و گفت: در پی این عمل مجرمانه دختر جوانی قصد خودکشی داشت.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ محمد يزدانى در تشريح اين خبر گفت: آقاى ميانسالى با در دست داشتن مرجوعه قضايى به پليس فتا شهرستان تربت جام مراجعه نمود و در دادخواهى خود تقاضاى شناسايى و برخورد قانونى با مجرم سايبرى ناشناسى را داشت كه با انتشار تصاوير خصوصى خانواده و دختر وى قصد هتك حرمت خانواده‌اش به ويژه دختر وى در بين اهالى روستا را داشته و همين امر موجب شده تا دختر وى كه قربانى اصلى اين نقشه شوم و انتشار تصاوير بوده است دوبار دست به خود كشى نافرجام بزند.


وی افزود: در ادامه با توجه به حساسيت موضوع كارشناسان زبده در پليس فتا شهرستان تربت جام اقدامات فنى و تخصصى خود را آغاز و در پى يافتن عامل انتشار تصاوير،‌ متهمى را كه قصد پاك نمودن رد پاى خود را داشت؛ شناسايى و دستگير نمودند.


سرهنگ يزدانى تصريح كرد: با توجه به بررسى‌هاى صورت گرفته‌ پس از شناسايى هويت عامل انتشار تصاوير با هماهنگى قضايى متهمى در همين رابطه دستگير شد.


اين مقام انتظامى خاطر نشان كرد: متهم دستگير شده كه 27 سال سن داشت، علت انتشار تصاوير را بهم خوردن نامزدى‌اش با دختر شاكى  بيان داشت و انگيزه اصلى خود را ايجاد جو بدبينى و لكه‌دار نمودن دامان دختر شاكى با انتشار شماره تلفن و تصاوير خصوصى و خانوادگى شاكى در فضاى سايبر و شبكه‌هاى اجتماعى به قصد انتقام گيرى عنوان داشته است.


اين مقام انتظامى يادآور شد: فضاى سايبر مكان مناسبى براى تسويه حساب شخصى نيست و كاربران محترم به خاطر داشته باشند هرگونه انتشار تصاوير بدون رضايت صاحب آن مطابق قانون جرايم رايانه اى مشمول مجازات خواهد بود.


شايان ذكر است سايت پليس فتا به آدرس الكترونيكى  www.cyberpolice.ir   آماده دريافت گزارشات مردمى و اخذ نقطه نظرات شهروندان و كاربران گرامى بوده و همچنين كاربران گرامى مى‌توانند آخرين اخبار حوادث و رويدادهاى سايبرى را از اين سايت دريافت نمايند.  
کد N1747876