درگیری شدید نماینده مجلس با مامور پلیس در فرودگاه مهرآباد! | سر مامور شکست!

کتک کاری نماینده با پلیس, دعوای نماینده با پلیس, دعوای نماینده مجلس با مامور نیروی انتظامی, درگیری نماینده با مامور در فرودگاه, دعوای نماینده با پلیس فرودگاه,

ساعتی پیش در فرودگاه مهرآباد درگیری یک نماینده مجلس با مامور پلیس راهنمایی و رانندگی، منجر به شکستن سر مامور و شکایت از آقای نماینده شد! دعوا بر سر تلاش ورود نماینده مجلس به منطقه ویژه فرودگاه و ممانعت مامور راهنمایی و رانندگی از این امر اتفاق افتاد...

عصر ایران نوشت: صبح امروز یکی از نمایندگان غرب کشور در مجلس هنگامی که با ممانعت پلیس راهور تهران برای ورود به منطقه ویژه فرودگاه مهرآباد روبرو شد، به ضرب و شتم مامور راهنمایی و رانندگی پرداخت.

این نماینده مجلس که هیچگونه مدرکی با خود به همراه نداشت قصد ورود به منظقه ویژه فرودگاه مهرآباد را داشت که با ممانعت مامور راهور تهران مواجه شد.

بعد از جر و بحث لفظی بین این نماینده و همراهش با مامور راهنمایی و رانندگی، سرانجام به او اجازه داده می‌شود وارد منطقه ویژه شود.

پس از عبور این نماینده مجلس از گیت نگهبانی، وی دوباره به سمت مامور بازگشته و اقدام به ضرب و شتم افسر راهنمایی و رانندگی می‌کند. ضربه سر این نماینده مجلس باعث خونریزی مامور راهور شد.

راهنمایی و رانندگی از این نماینده عصبانی شکایت کرده است.
کد N1742634