ماجرای بازداشت مداحان چیست؟ | بازداشت سه مداح به جرم جاسوسی برای اسراییل و روابط نامشروع؟!

بازداشت مداحان, بازداشت مداح معروف, مداح جاسوس, مداح اسرائیل, مداح اسراییل, مداح موساد, رابطه نامشروع, دستگیری مداحان, ماجرای بازداشت مداحان, ماجرای بازداشت مداحان چیست, مداح بازداشت شده, بازداشت مداح به جرم جاسوسی, بازداشت مداح,

ماجرای بازداشت مداحان چیست؟ | بازداشت چند مداحان به جرم جاسوسي براي اسراييل و روابط نامشروع خبری بود که در فضای مجازی منتشر شد و تا وقتی که یک نماینده مجلس در توییتر آنرا نقل نکرده بود، چیزی بیش از یک شایعه نبود... اما توییت جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مجلس درباره بازداشت مداحان موجب گمانه زنی هایی شد...

بیشتر بخوانید: توییت جعفرزاده ایمن آبادی درباره بازداشت مداحان .

 به گزارش آفتاب، روزنامه اعتماد درباره ماجرای بازداشت چند مداح  به جرم جاسوسي براي اسراييل و روابط نامشروع با عضو سفارت فرانسه نوشت: 

چند روزي مي‌شود كه خبر بازداشت سه مداح، در كانال‌هاي خبري تلگرامي دست به دست مي‌چرخد. اين مداحان كه نامشان در خبرهاي منتشر شده در اين كانال‌ها عنوان شده و ما به دليل عدم تاييد اين خبر از سوي مقام قضايي از طرح آن معذوريم، به جرم جاسوسي و ارتباط با موساد و همچنين روابط نامشروع از سوي مرجع قضايي بازداشت شده‌ بودند. 

اين خبرها بيشتر از سوي سايت‌ها و كانال‌هايي منتشر شد كه نمي‌تواند به عنوان منبع خبري لحاظ شود و هر چند با اعلام نشدن حضور آنها در برنامه‌اي به مناسبت سالروز شهادت امام صادق(ع)، اين شايعه قوت گرفته، اما پست غلامعلي جعفرزاده ايمن‌آبادي، نماينده مردم رشت در مجلس شوراي اسلامي، به‌گونه‌اي اين خبرها را مورد تاييد قرار داد. 

او هم در حساب توييتر خود و هم در صفحه اينستاگرام خود عنوان كرد كه «مداحان حامي رقيب انتخابات به جرم جاسوسي براي اسراييل و روابط نامشروع با عضو سفارت فرانسه مي‌افتند زندان!». جعفرزاده البته با حامي رقيب دانستن اين مداحان و برجسته كردن جرم جاسوسي از سوي آنان، كنايه‌اي هم به رسانه ملي زد. آنجا كه شبكه خبر براي محمدجواد ظريف عنوان، وزير امورخارجه امريكا را - چه از روي سهو چه از روي عمد- انتخاب كرد، مورد نقد اين نماينده اصولگراي مجلس قرار گرفت. جعفرزاده در پست ديگر خود در توييتر اظهار كرد: «آنوقت وزير امور خارجه با غيرت و متدين و وطن‌پرست ايران در رسانه ملي، امريكايي ناميده مي‌شود!». 

با اين حال و با انتشار گسترده خبر بازداشت سه مداح، بايد منتظر پاسخ دادستاني تهران ماند.
کد N1737249