فیلم: علت بازداشت حسین فریدون چیست؟ | پاسخ جالب کرباسچی که مجری را روی آنتن زنده شوکه کرد!

حسین فریدون, بازداشت حسین فریدون, دستگیری حسین فریدون, حسین فریدون برادر رئیس جمهور, برادر روحانی, بازداشت حسین فریدون, علت بازداشت حسین فریدون, علت بازداشت برادر رئیس جمهور, چرا حسین فریدون بازداشت شد, علت زندانی شدن حسین فریدون, اتهام حسین فریدون, اتهامات حسین فریدون, چرا برادر رئیس جمهور زندانی شد, فریدون روحانی, کرباسچی, علت بازداشت فریدون, بی بی سی, چرا حسین فریدون بازداشت شد,

علت بازداشت حسین فریدون چیست؟ | علت بازداشت حسین فریدون برادر رئیس جمهور موضوعی جذاب برای شبکه های معاند خارجی بود تا با استفاده از آن اتهامات عجیب و غریب درباره جنگ قدرت در ایران را راه بیندازند. غلامحسین کرباسچی دیشب در بی بی سی پاسخی به این سوال داد که مجری بی بی سی انتظارش را نداشت!

بیشتر بخوانید: علت بازداشت حسین فریدون از زبان محسنی اژه ای

بیشتر بخوانید: اتهام حسین فریدون چیست؟

 به گزارش آفتاب، کرباسچی در گفتگو با بی بی سی با اشاره به مطرح شدن چنین پرونده هایی در کشورهای مختلف همچون مطرح شدن پرونده فرزند دونالد ترامپ به اتهام همکاری با روسیه، از برخورد دوگانه رسانه های غربی به خصوص بی بی سی با این موضوع به شدت انتقاد کرد.

به گفته دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی، رسانه های غربی همچون بی بی سی در مواجه با پرونده هایی که در کشورهایی همچون آمریکا مطرح می شود، آنها را ناشی از دموکراسی و آزادی در غرب می خوانند و با تعریف و تمجید از آنها یاد می کنند اما مطرح شدن همان پرونده ها در ایران را ناشی از جنگ قدرت جلوه داده و با دعوت از افراد معاند و فراری از کشور علیه ایران جنجال سازی می کنند.


فیلم: علت بازداشت حسین فریدون چیست؟ | پاسخ جالب کرباسچی که مجری را روی آنتن زنده شوکه کرد!علت بازداشت حسین فریدون چیست؟ | علت بازداشت حسین فریدون برادر رئیس جمهور موضوعی جذاب برای شبکه های معاند خارجی بود تا با استفاده از آن اتهامات عجیب و غریب درباره جنگ قدرت در ایران را راه بیندازند. غلامحسین کرباسچی دیشب در بی بی سی پاسخی به این سوال داد که مجری بی بی سی انتظارش را نداشت!
کد N1734665