اعدام قاتل آتنا در ملا عام | محاکمه اسماعیل رنگرز بدون اغماض و چشم‌پوشی

آتنا, آتنا اصلانی, قتل آتنا, مرگ آتنا, ماجرای آتنا, قتل اتنا, قاتل آتنا, قاتل آتنا اصلانی, قتل دختر پارس آبادی, اعدام قاتل آتنا, اعدام اسماعیل رنگرز, اسماعیل رنگرز قاتل آتنا, اسماعیل جعفرزاده, جنایت در پارس آباد, قتل در پارس آباد, دختر پارس آبادی, داعش آتنا, داعش, قاتل آتنا اعدام, حکم قاتل آتنا, دادگاه قاتل آتنا, اعدام قاتل آتنا در ملا عام, اعدام, اعدام در ملا عام,

اعدام قاتل آتنا در ملا عام انجام می شود. رئیس دادگستری اردبیل می گوید در صورتی که حکم اعدام اسماعیل رنگرز صادر شود، حکم قاتل آتنا در ملا عام اجرا خواهد شد؛ حکمی که به احتمال خیلی زیاد، اعدام است.

بیشتر بخوانید: اعدام قاتل آتنا خواسته خانواده دختر پارس آبادی

بیشتر بخوانید: مادر قاتل آتنا چه گفت؟

رئیس‌کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به این‌که رسیدگی فوق‌العاده‌ به ‌پرونده "آتنا" آغاز شده است، گفت: در صورت صدور حکم دادگاه، اعدام قاتل آتنا در پارس‌آباد در ملأعام اجرا می‌شود.

حجت‌الاسلام محمدعلی قاصدی در جمع خبرنگاران افزود: رسیدگی فوق‌العاده و خارج از نوبت به این پرونده در دستور کار قرار گرفته و به همین منظور این پرونده به‌صورت فوق‌العاده رسیدگی و حکم آن از سوی دادگاه کیفری یک استان صادر می‌شود که دادستانی مرکز استان نیز بر روند تحقیقات و آزمایشات تخصصی پزشکی قانونی، نظارت ویژه خواهد داشت.

وی با بیان این‌که هدف ما اجرای کامل عدالت است، یادآور شد: هیچ‌گونه اغماض و چشم‌پوشی در ارتباط با بررسی این پرونده وجود نخواهد داشت و این قاتل حتماً به اشد مجازات خواهد رسید.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل خاطرنشان کرد: با وجود این‌که وقوع این حادثه تلخ و ناگوار برای ما بسیار تأسف‌برانگیز بود، ولی از هیچ تلاشی برای بررسی این پرونده دریغ نشده است.

خیلی بیشتر بخوانید: همه اخبار اعدام قاتل آتنا .
کد N1733726