دزد خوابگاه دختران دستگیر شد | دختر دانشجو، دزد از آب در آمد!

خوابگاه دختران, خوابگاه دخترانه, دزد خوابگاه دختران, دزدی خوابگاه دختران, دختر دانشجو, دختر دزد, دزدی از خوابگاه

دزد خوابگاه دختران دستگیر شد! دختری که با کارت دانشجویی به ده ها مرکز دانشگاهی و خوابگاه دانشجویی وارد شده بود و هرچه توانسته بود، دزدیده بود، حالا دستش گیر است!

دزد خوابگاه دختران دستگیر شد! دختری که با کارت دانشجویی به ده ها مرکز دانشگاهی و خوابگاه دانشجویی وارد شده بود و هرچه توانسته بود، دزدیده بود، حالا دستش گیر است! 
از چند وقت پیش در پی وصول اخبار و اطلاعات مبنی بر فعالیت یکی از مجرمان سابقه‌دار در زمینه خرید و فروش اموال مسروقه در مخفیگاهش در شرق تهران، کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران با شناسایی دقیق این مکان در خیابان شهید مدنی و انجام هماهنگی با دادیار شعبه دهم دادسرای ناحیه ۴ تهران، به این محل اعزام و در بازرسی از آن‌جا موفق به کشف مقادیری اموال مسروقه ازجمله دو دستگاه لپ‌تاپ شدند.
 با بررسی مشخصات دو دستگاه لپ‌تاپ کشف‌شده، کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی اطمینان پیدا کردند که هر دو لپ‌تاپ دارای سابقه سرقت بوده و متعلق به یکی از دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی است. کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی در تحقیقات از فروشنده اموال مسروقه اطلاع پیدا کردند که زن جوانی به نام الهام متولد ۱۳۵۶ چند روز پیش از عملیات کارآگاهان پایگاه چهارم آگاهی، دو دستگاه لپ‌تاپ مسروقه را به خریدار اموال مسروقه تحویل داده است. کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی با شناسایی محل سکونت الهام در خیابان شهید مدنی، ضمن دستگیری و انتقال او به پایگاه چهارم آگاهی در بازرسی از این محل موفق به کشف ده‌ها کارت دانشجویی متعلق به دانشگاه‌های مختلف تهران و همچنین ده‌ها کیف زنانه شدند. 
الهام که پس از انتقال به پایگاه چهارم پلیس آگاهی چاره‌ای جز اعتراف و بیان حقیقت نداشت، به ده‌ها سرقت از مراکز دانشجویی و سرقت اموال متعلق به دانشجویان به‌ویژه دانشجویان دختر اعتراف کرد. سرهنگ فخرالدین افراسیابی، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: «متهم در اعترافاتش به ده‌ها سرقت از مراکز دانشگاهی اعتراف کرد که ازجمله آنها می‌توان به دانشگاه قلهک، علم و صنعت، کشاورزی کرج، دانشگاه آزاد واحد جنوب، دانشکده پرستاری دانشگاه تهران، دانشگاه آزاد واحد شمال، دانشگاه آزاد واحد اسلامشهر، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه علم و فرهنگ، دانشگاه آزاد رودهن، دانشگاه الزهرا، دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد واحد تهران و ... اشاره کرد. برای همین از همه شکات و مالباختگانی که با این شیوه و شگرد مورد سرقت قرار گرفتند دعوت می‌شود تا برای پیگیری شکایات خود به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند.»
کد N1732930