توضیح سخنگوی خانه‌سینما درباره پیگیری قاچاق فیلم «عصبانی نیستم»

سینما و تئاتر,عصبانی نیستم,علی قائم مقامی

علی قائم مقامی سخنگوی خانه سینما درباره آخرین وضعیت پیگیری پرونده قاچاق فیلم عصبانی نیستم توضیحاتی ارائه کرد .

به گزارش ایلنا، سخنگوی خانه سینما با اشاره به آخرین  وضعیت  پرونده عصبانی نیستم گفت: برابر آنچه که توسط اعضای هیئت مدیره در نشست  هیات مدیره خانه سینما مطرح شد، خانه سینما وظیفه دارد از سازندگان هر فیلمی که به صورت قاچاق به بازار راه پیدا می‌کند، حمایت کند.

در این نشست رئیس هیئت مدیره خانه سینما تصریح کرد: پس از اقداماتی که در مورد قاچاق فیلم «گشت۲» از طریق فرمانده محترم انتظامی تهران بزرگ و پلیس فتا صورت گرفت، برای فیلم «عصبانی نیستم» هم اقدام شد و خانه سینما در اسرع وقت این مسئله را به ناجا منعکس کرد و ناجا خواستار نامه شکایت شد.

علی قائم مقامی ادامه داد: شکایت مطرح شده از سوی  درمیشیان توسط خانه سینما به نیروی انتظامی ارسال تا اقدامات قانونی در این خصوص صورت گیرد و هم اکنون موضوع در حال پیگیری است. این مسئله را من شخصاً‌‌ همان زمان به آقای درمیشیان اعلام کردم و ایشان گفتند ظرف یکی دو روز آینده پیگیری می‌کنم. تاکید می‌کنم برابر توافق صورت گرفته با فرمانده محترم انتطامی تهران بزرگ در خصوص مبارزه با قاچاق احتمالی فیلم، خانه سینما به عنوان جامعه اصناف سینمای ایران در ابتدا اعلام شکایت می‌کند و پیگیری‌های بعدی به عهده شخص شاکی و مالک فیلم است.

کد N1731778