توهین به روحانی در روز قدس؟! | ماجرای شعار علیه روحانی در راهپیمایی روز قدس چه بود؟

روز قدس, توهین به روحانی, فیلم توهین به روحانی در روز قدس, فیلم توهین به روحانی, فیلم شعار علیه روحانی, بنی صدر, توهین به رئیس جمهور, ماجرای توهین به روحانی در روز قدس, توهین به رئیس جمهور, ماجرای شعار علیه روحانی در روز قدس,

توهین به روحانی در روز قدس | توهین عده ای خودسر به رئیس جمهور، اتفاقی ناخوشایند بود که در راهپیمایی روز قدس امسال به وقوع پیوست. اما ماجرای شعار علیه روحانی در راهپیمایی روز قدس چه بود؟ خبرنگاران گزارشی میدانی از ماجرای توهین به روحانی در روز قدس تهیه کرده اند؛ بخوانید!

توهین به روحانی در روز قدس | توهین عده ای خودسر به رئیس جمهور، اتفاقی ناخوشایند بود که در راهپیمایی روز قدس امسال به وقوع پیوست. اما ماجرای شعار علیه روحانی در راهپیمایی روز قدس چه بود؟ خبرنگاران گزارشی میدانی از ماجرای توهین به روحانی در روز قدس تهیه کرده اند؛ بخوانید!
توهین عده معدودی از افراد به رییس جمهور تنها در بخش پایانی حضور وی صورت گرفت نه در همه دقایق حضورش و این توهین ها با واکنش تند قاطبه مردم مواجه شد. (فیلم توهین به رئیس جمهور در روز قدس)
ایلنا نوشت: در حالی که مردم روزه‌دار تهران فارغ از گروه‌بندی‌های سیاسی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین به خیابان‌ها آمده‌اند، فردی که بلندگو به دست داشت در مراسم خطاب به مردم می‌گوید روحانی می‌گوید و مردم پاسخ می‌دهند مرگ بر آمریکا، مجری سپس گفت: آن روحانی را نگفتم روحانیت را گفتم. کسانی که می‌گویند شعار مرگ و این حرفا باید جمع شود لباس زنانه بپوشند از مملکت بروند.
این در حالی است که عده‌ای‌نیز در اطراف رییس جمهور حلقه زدند و علیه او شعار هایی چون مرگ بر منافق، مرگ بر آخوند آمریکایی و "روحانی بنی صدر پیوندتان مبارک!" سر دادند.
از طرف دیگر در این راه‌پیمایی عده ای اندک نیز دور نایب رییس مجلس شورای مجلس نیز جمع شده و شعار "مرگ بر فتنه‌گر" سردادند.  
همچنین برنا نوشت: حجت الاسلامی والمسلمین حسن روحانی صبح امروز به خیل عظیم جمعیتی پیوست که برای گرامیداشت روز قدس و با هدف نفی استکبار و صهیونیسم به خیابان ها آمده بودند.
به رسم حضور مسوولان و سران قوا، حسن روحانی از خیابان فلسطین وارد راهپیمایی شد و تیم حفاظت خودروی وی را به خیابان وصال منتقل کرد تا رییس جمهور از آنجا راهپیمایی را ترک کند به واسطه مناسبت روز، حاضران با صدای غرا و بلند "مرگ بر اسرائیل" می گفتند و البته از هر فرصتی برای دست تکان دادن و ابراز احساسات به رییس جمهور نیز استفاده می کردند.
سر خیابان وصال در حالی که فضا کاملا آرام بود گزارشگران صدا و سیما به سراغ رییس جمهور رفتند و با او گفتگو کردند، دکتر روحانی پس از چند دقیقه مصاحبه با این خبرنگاران به آرامی حرکت کرد تا با راهنمایی تیم حفاظت به خودروی خود برسد ناگهان حدودا 50 نفر با فشار خودشان را نزدیک رییس جمهور رساندند و در حالیکه به نظر می رسد از مدتها قبل منتظر حضور دکتر روحانی بودند شروع کردند به توهین علیه رییس جمهور.
نکته جالب اینکه عده ای از همین افراد در بخشی از راهپیمایی معاون اول رییس جمهور هم حضور داشتند و به وی توهین کردند. پس از اینکه رییس جمهور خیابان انقلاب را ترک کردند مردم واکنش تندی به این افراد نشان دادند و چند بار شعار مرگ بر منافق دادند که باعث شدند توهین کننده ها به سرعت محل را ترک کنند.

کد N1720676