آفتاب

واکنش منافقین به حمله موشکی: موشک های ایران به داعش نخوردند! | ایران و کره شمالی همکاری موشکی کردند!

واکنش منافقین به حمله موشکی: موشک های ایران به داعش نخوردند! | ایران و کره شمالی همکاری موشکی کردند!

واکنش منافقین به حمله موشکی | گروهک تروریستی منافقین در اقدامی احمقانه مدعی شد هیچ کدام از موشک های ایران به پایگاه های داعش اصابت نکرده اند! نماینده منافقین در آمریکا مدعی کشف(!) 12سایت موشکی ایران شد. وی همچنین مدعی همکاری موشکی ایران و کره شمالی شد!

گروهک تروریستی منافقین در اقدامی احمقانه مدعی شد هیچ کدام از موشک های ایران به پایگاه های داعش اصابت نکرده اند! در حالی که تصاویر مستند نشان دهنده اصبت تک تک موشک ها به اهداف از پیش تعیین شده هستند. 

نماینده منافقین در آمریکا مدعی کشف(!) 12سایت موشکی ایران شد. وی همچنین مدعی همکاری موشکی ایران و کره شمالی شد! و گفت: کارشناسان کره شمالی در پادگان المهدی حضور داشته‌اند! این در حالی است که همه می دانند برنامه موشکی ایران برنامه ای بومی است که با تکیه بر توان داخلی ایران ساخته شده.

باشگاه خبرنگاران نوشت: نماینده گروهک تروریستی منافقین در واشنگتن مدعی شد مدارک و شواهدی علیه برنامه موشکی ایران در اختیار دارند.

باشگاه خبرنگاران به نقل از فاکس نیوز نوشت؛ علیرضا جعفرزاده، نماینده گروهک تروریستی منافقین در واشنگتن، با حضور در یک کنفرانس خبری مدعی شد منابع جاسوسی، اطلاعاتی از برنامه موشکی ایران در اختیار آنها قرار داده‌اند که نشان می‌دهد ایران پس از رسیدن به توافق هسته‌ای با گروه 1+5 و محدودسازی فعالیت‌های اتمی، تمرکز خود را بر روی برنامه موشکی قرار داد و انجام آزمایشات در این حوزه را توسعه بخشید.

این عضو گروهک تروریستی منافقین مدعی شد اطلاعات به دست آمده از وزارت دفاع و سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران حاکی از آن است که آیت الله خامنه‌ای (رهبر معظم ایران) از نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواسته است بر توان موشکی کشور بیافزاید.

منافقین مدعی شده‌اند تاکنون 12 سایت موشکی ایران را که تاکنون مخفی نگه داشته شده بودند، کشف کرده‌اند و شواهد نشان می‌دهد ایران در این سایت‌ها به دنبال ساخت و توسعه موشک‌های بالستیک است.

جعفرزاده در بخش دیگری از سخنانش مدعی شد: اعضای منافقین اطلاعاتی جمع‌آوری کرده‌اند که حاکی از گستردگی و هزینه‌بر بودن برنامه موشکی ایران است. ما به این نتیجه رسیده‌ایم که ارتباط نزدیکی میان تسلیحات هسته‌ای ایران و برنامه موشکی این کشور وجود دارد.

وی در ادامه ادعایش افزود: متاسفانه برنامه موشکی ایران تحت نظر قرار ندارد. این کشور برای حفظ بقا به ساخت موشک‌های بیشتر روی آورده است. جزئیات اطلاعات درباره این 12 سایت مخفی و تجهیزات بکار رفته در آن نشان می‌دهد کارشناسان ایران و کره شمالی برای توسعه توان موشکی با یکدیگر همکاری دارند.

وی همچنین مدعی شد: از میان 42 سایت موشکی ایران – که شامل 12 سایت کشف شده جدید نیز می‌شود- 15 مورد بخشی از یک شبکه تولیدی هستند، از 25 مورد آنها به عنوان مراکز ذخیره‌سازی موشک استفاده می‌شود، 13 سایت محل آزمایش‌های موشکی هستند و 8 مورد باقیمانده نیز به عنوان مراکز آموزشی تیپ‌های موشکی کاربرد دارند.

جعفرزاده مدعی شد: کره شمالی همکاری نزدیکی با ایران در زمینه توسعه موشکی دارد. تمام تونل‌های مخفی ایران که در زیر کوه‌های این کشور حفر شده‌اند، نمونه‌هایی برگرفته از مدل استفاده شده در کره شمالی است. کارشناسان کره شمالی در پادگان المهدی به عنوان یک سایت تخصصی آموزش موشکی حضور داشته‌اند.

گزارش گروهک تروریستی منافقین تنها چند روز پس از شلیک موشک‌های ایران به سمت مقر داعش در سوریه منتشر می‌شود.

جعفرزاده با اشاره به شلیک موشک‌های ایرانی مدعی شد: گزارش‌های زیادی در دست داریم که موشک‌ها به هیچ پایگاه داعش برخورد نکرده و در مقابل تلفات زیادی در میان شهروندان غیرنظامی برجای گذاشته است(!). سپاه پاسداران ایران چندین هزار نیروی مسلح در سوریه دارد که شامل تعدادی سرباز خارجی نیز می‌شود. ایران سایت‌های ساخت موشک در سوریه احداث کرده است، به همین دلیل نیازی نبود ایران از داخل کشور موشک‌هایی به سمت سوریه پرتاب کند.

فاکس نیوز در پایان این گزارش نوشت: منافقین مهمترین منبع اطلاعاتی غرب درباره برنامه هسته‌ای ایران بودند. اعضای این گروه اطلاعاتی را درباره فعالیت‌های هسته‌ای و دانشمندان هسته‌ای ایران در اختیار غرب قرار دادند.
کد N1719879

وبگردی